PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z DocManem (otwieranie w bocznej ramce)



jjerry
16-09-2009, 17:11
Jak zrobić aby domyślnie okno z kategoriami DocMana otwierało się w środkowej ramce. U mnie środkowa ramka znika, prawa wskakuje na jej miejsce a po jej prawej stronie pojawia się DocMan, a ja chce aby pojawiał się w środku a ramka prawa została na miejscu.
Być może problem jest w opcjach (zmiennej) link
index.php?option=com_docman
może należałoby tu dodać coś w stylu target="_costam" ale tu już nie wiem jak co i gdzie :(

alex51
16-09-2009, 17:32
Troche chaotycznie przedstawiasz swój problem. Może podasz jakiś link do obejrzenia tego co się tam dzieje lub przedstawisz chociaż jakieś obrazki?

jjerry
16-09-2009, 18:14
crev.pl

alex51
16-09-2009, 19:11
A do czego ma tam służyć dziwna pozycja "serwisy partnerskie"? Podejrzewam, że to ona robi Ci zamieszanie?
Wyświetlanie zawartości poszczególnych elementów szablonu powinno się ustawiać a taki sposób, by nie powodowało to ograniczenia głównego elementu w danym momencie. Skoro Składnica Plików jest w >>TYM<< (http://crev.pl/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=3&Itemid=11) układzie najważniejsza, to usuń pokazywanie zbędnych elementów, jak np. nieszczęsnych "programów partnerskich" a docman będzie widoczny w głównej części okna.
Przypuszczam, że nie masz jeszcze chyba do końca przemyślanej koncepcji wyglądu strony i stąd ten problem.

jjerry
16-09-2009, 19:22
W miejscu gdzie teraz są serwisy partnerskie będzie dodatkowe menu, właściwie kilka pod sobą.
Dlatego właśnie nie mogę zrobić tak aby to zniknęło.
Mógłbym też zaakceptować samego docmana w nowej karcie ale mimo to otwiera się wtedy cała strona, i nie wiem jak to pokonać.

nikszal
16-09-2009, 22:19
Przerabiałeś szablon? Trochę dziwny jest kod szablonu, ponieważ po włączeniu Docmana columna right jest przed content, czyli wyświetlany układ strony nie jest prawidłowy.

jjerry
16-09-2009, 22:37
Nie, aż takich zmian w szablonie nie robiłem, było tak od początku.
Nawet nie wiedziałbym jak to zrobić, ale jeśli Ty wiesz, chętnie "posłucham" :)

W sumie, zmiana szablonu rozwiązała sprawę :)
Do zamknięcia.