PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem z JS



animal
13-07-2006, 12:15
Witam!
Mój problem może jest banalny, jednak daje w kość.
Próbuję utworzyć coś na kształt katalogu produktu (nie galerii zdjęć).
Ma to wyglądać tak - widzisz listę produktów (miniaturki w pionowym rzędzie), po kliknięciu w jakąś przechodzisz do podstrony o danym produkcie (to jest na razie proste i już mam), ale... teraz ma się pokazać ramka z pierwszą miniaturką i kolejnymi pod ramką, a po najechaniu na miniaturki podmieniają się w ramce, oczywiście to wszystko otoczone opisem produktu. Wiem że to może brzmi jak bigos, ale dokładnie taki efekt jest w Gratce. Wiem że to zrobili w JS tylko nie mogę sobie z tym poradzić - może jest jakiś mod lub komponent, który tak dział. Jak nie to pomóżcie z tym JS. Narazie wymyśliłem, że do każdego produktu tak naprawdę potrzebuję tylko jednej podstrony(tej z opisem i miniaturkami), a strona główna katalogu, to nic innego jak lista podlinkowanych miniaturek.

stone
14-07-2006, 05:19
Hmm, nie do końca łapie, może jednak jaśniej:)
A nie wystarczy sam efekt mouseover?

animal
14-07-2006, 08:44
Właśnie mousever mi tego nie załatwia - potrzebuję dokładnie taki efekt, jak Gratka.pl, zrobiłem to we flashu, biega, tylko obawiam się że jak będzie tego z 200 szt, to samo robienie tego katalogu zajmie wieki...
A w Gratce to użytkownicy dodają fotki i opisy, potrzebuję właśnie takiego modułu by wprowadzanie danych (zdjęć i opisów) odbywało sie na zasadzie formularza. Patrząc na żródło stron Gratki trudno się oprzeć wrażeniu że to nie Joomla po modyfikacjach.