PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł ootwierajacy filmy z youTouba?



tom3k90
16-09-2009, 23:43
Witam mam takie pytanie czy istnieje jakis moduł pozwalający wkleić link z youtouba do artykułu a na stronce otwierał by nam sie od razu film?

ppilus
16-09-2009, 23:46
Znajdziesz coś do przetestowania http://extensions.joomla.org/extensions/external-contents/video-channels

Escaladr
23-09-2009, 19:50
To może i ja się podepnę, żeby już nie śmiecić.

W każdym razie witam wszystkich i od razu przejdę do rzeczy.

Robię sobie ostatnio stronę opartą na Joomla 1.5.10 z włączonym trybem legacy. Zrobiłem już większą jej część - systemy komentarzy, grafikę itp itd, ale nijak nie mogę znaleźć działającego modułu/komponentu/pluginu czy czegokolwiek, co pozwoliłoby mi odtwarzać na stronie filmy z youtube do wersji Legacy :/

Sprawdziłem większość plików dotyczących youtube na http://extensions.joomla.org/extensions/search/youtube i większość pod 1.5 legacy nie działa (jak widać zresztą - wszędzie 1.5 Native), a niektórych nie potrafię nawet zainstalować...

I tutaj pojawia się moje pytanie:
Czy ktoś ma jakiś pomysł co zrobić z odtwarzaniem filmików youtube na stronie? Nie potrzebuję jakichś wymysłów, byłbym zadowolony nawet gdybym mógł embedded wklejać.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję (mam nadzieję, że takową znajdę).

Bazyl
23-09-2009, 21:11
Legacy jest be...
1.5.10 też...

I tyle. :)

zwiastun
23-09-2009, 23:47
1. Aktualizacja do 1.5.14
2. N przyklad: AllVideo z joomlaworks

Escaladr
24-09-2009, 18:07
~zwiastun

Czyli rozumiem, że jeśli zupdatuję joomlę do 1.5.14 i włączę Legacy Mode to AllVideo będzie działać?

Próbowałem AllVideo na 1.5.10 i nie miałem tej ikonki pod artykułem do wstawiania, zresztą wykrzaczyło się podczas instalki.

siomer
24-09-2009, 20:22
w allvideos nie masz ikonki do dodawania przy edytorze
zeby za pomoca allvideos wrzucic plik z youtube wystarczy ze wlaczysz plugin w administratorze a tworzac artykul dasz takie cos

{youtube}dkwhth3!{/youtube} gdzie kod pomiedzy tagami youtube to kod filmu z YT
w serwisie joomlaworks masz podane wszystkie mozliwe tagi do zastosowania przy dodawaniu filmow gdyz mozesz rowniez dodawac tam pliki flv swf czy inne ;)
jesli wraz nie rozumiesz napisz mi pw to wytlumacze dokladniej bo sam u siebie stosuje allvideos

Escaladr
25-09-2009, 14:03
w allvideos nie masz ikonki do dodawania przy edytorze
zeby za pomoca allvideos wrzucic plik z youtube wystarczy ze wlaczysz plugin w administratorze a tworzac artykul dasz takie cos
Tylko wlasnie nie moge wlaczyc pluginu bo podczas instalki mi sie wykrzacza :)

Swoją drogą, chyba któraś z modyfikacji mi zaczęła w końcu działać, bo mogę normalnie sobie film YT wstawić przez "Insert/edit embedded media" tak więc chyba problem na razie rozwiązany.

W każdym razie dzięki za odpowiedzi :)

szoszon1
04-10-2009, 19:26
Witam
Zainstalowałem allvideos i filmiki pokazują się w artykułach , działa :D
Mam jednak pytanko , w ustawieniach modułu można sobie kliknąć na przycisk AVRmedia , ale po naciśnięciu przycisku mam komunikat o dwóch błędach i jakieś opcje do ustawienia - do czego to służy i jak to poustawiać ?

W kolejnych opcjach do ustawiania można sobie zaznaczyć "Użyj okna pop-up" , do czego sie to przyda i jak to działa ? Nic to u mnie nie zmienia :(

Edit
Zrobiłem już mu folder videos i krzyczy już o jeden folder - jaki jeszcze mu brakuje ?

adminweb
05-10-2009, 07:32
@szoszon1
mam komunikat o dwóch błędach ....jak wpadnie tu jasnowidz to Ci odpowie -okay?Loknie do instrukcji
i odpisze używając translatora,więc poczekaj

"Użyj okna pop-up"ręce opadają i nic więcej nawieść do czego popup służy

TLo
19-11-2009, 17:44
Zrobiłem już mu folder videos i krzyczy już o jeden folder - jaki jeszcze mu brakuje ?

Utwórz jeszcze w tym samym katalogu folder audio. Wszystko to masz w FAQ do modułu...

szoszon1
19-11-2009, 18:01
Dzięki @Tlo , już sobie wcześniej z tym poradziłem . :)

Tomasz36
23-04-2012, 22:45
Featured YouTube Slider (http://forum.joomla.pl/extensions/social-web/social-media/video-channels/10398) Dobry jest to moduł ja polecam i mi to działa na joomla .1.5.26:up: