PDA

Zobacz pełną wersję : Ultimate Content Display błąd SQL syntax



bungo
18-09-2009, 12:23
Witam
Zainstalowałem moduł Ultime content Display. Moduł jednak nie działa. Na stronce wyrzuca mi poniższy komunikat. Chodzi o wersję mojego MySQL serwera? Korzystam z nowego LAMPA. Ktoś może dać mi wskazówkę , co jest nie tak?
Pozdrawiam


No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') ) ORDER BY a.created DESC LIMIT 0,5' at line 11 SQL=SELECT a.*, cc.title as ctitle, s.title as stitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END as slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END as catslug FROM jos_content AS a INNER JOIN jos_categories AS cc ON cc.id = a.catid INNER JOIN jos_sections AS s ON s.id = a.sectionid LEFT JOIN jos_content_frontpage AS f ON f.content_id = a.id WHERE ( a.state = '1' AND a.checked_out = '0' ) AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2009-09-18 07:22:03' ) AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2009-09-18 07:22:03' ) AND a.access <= 0 AND cc.access <= 0 AND s.access <= 0 AND f.content_id IS NULL AND ( a.sectionid IN () ) ORDER BY a.created DESC LIMIT 0,5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/joomla/modules/mod_jw_ucd/mod_jw_ucd.php on line 232
@import &quot;http://localhost/joomla/modules/mod_jw_ucd/mod_jw_ucd/jqueryfader/mod_jw_ucd.css&quot;; ul#ucd-instance.ucd_jqueryfader li {height:300px;background-color:#ffffff;} var jqf = jQuery.noConflict(); jqf(document).ready( function(){ jqf('#ucd-instance').innerfade({ animationtype: 'slide', speed: 750, timeout: 6000, type: 'sequence', containerheight: '300px' }); });

Jola
18-09-2009, 16:02
Witam,
chodzi o ten fragment zapytania sql:
a.sectionid IN ()Jak widać skrypt nie pobiera potrzebnych wartości - nawias jest pusty. Dla sql to błąd - brak wyników. Nie znam modułu, więc nie mogę udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi.

bungo
18-09-2009, 16:34
Moduł ten odpowiada za wyśeitlanie(flash) tytułów artykułów wraz ze zdjęciem. Znasz może tego typu moduły(niekomercyjne), które dają się skonfigurować w sposób mnie "bolesny" niż ten moduł?

Jola
18-09-2009, 16:39
Podaj namiary na ten moduł.

bungo
18-09-2009, 16:44
Podaje link
http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/newsflash/2484

Jola
18-09-2009, 16:57
W konfiguracji modułu musisz wymienić id kategorii artykułów, które moduł ma wyświetlać. Teraz to miejsce masz puste a w ustawieniach masz wybieranie wg kategorii.

bungo
18-09-2009, 17:12
Miałem dużą przerwę w korzystaniu z joomli. Możesz podpowiedzieć jak to zrobić? Mam tam wpisać np katalog The News, rozumiem co napisałaś, ale jakoś nie wiem jak mam to zrobić. OK już sobie poradziłem. Nie wyrzuca błędu, ale też i nic nie wyśiwetla. Pewnie muszę pokombinować z ustawieniami. Jak będę miał jeszcze jakiś kłopot z tym modułem to napiszę. Narazie dzięki serdeczne za pomoc.
Błędu nie wyrzuca wpisałem wartość ID 50, ale nic nie wyświetla.

Jola
18-09-2009, 19:07
Jestem spokojna, bardzo spokojna, 1,2,3,4,5.......
Artykuły ->Kategorie artykułów
Masz tutaj całą listę kategorii i o dziwo nawet ID kategorii.
Założę się , że nie masz numerka 50!!! ;)

bungo
18-09-2009, 20:25
Ok, dzięki. Sorry za moją niedyzpozycję umysłową, ale dzisiaj jestem do niczego.
Fajnie, że pomogłaś. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam

niedziu
23-11-2010, 17:07
Witam, nie chce zakładać nowego wątku a sprawa tyczy się wyświetlania artykułów.
Chodzi mi o to że po włączeniu "prostych adresów" wyświetla jedynie tytuł i więcej natomiast nie wyświetla obrazka z artykułu, który jest zaraz po tytule artykułu.
Proszę o pomoc.

Jola
23-11-2010, 17:29
Witam, za pomocą czego wyświetlasz zajawki artykułów?

niedziu
23-11-2010, 19:10
Ultimate Content Display

niedziu
30-11-2010, 14:46
Po włączeniu "prostych adresów" moduł nie wyświetla obrazków z artykułów.
Wiem że zaznacza się w opcjach modułu ID kategorii lub sekcji z których ma pobierać artykuły, fakt wyświetla je, ale bez obrazków.

niedziu
14-12-2010, 09:02
Cięzki temat widzę... Poradziłem sobie w ten sposób ze wykorzystałęm "JQUERY CROSS FADER/SLIDER SETTINGS" zamiast "AJAX CROSS FADER SETTINGS". Troszkę inny sposób wyświetlania, ale znaczenie to samo.
Musze jedynie usunąć te czarne kropy po lewej każdej pozycji. Ale chyba jak badałem sprawę wystarczy usunąć z kodu <li> i będzie po problemie.
Ale nadal nie rozumiem dlaczego nie wyświetla mi obrazków z "AJAX CROSS FADER SETTINGS"?