PDA

Zobacz pełną wersję : Xampp - problem z Main Menu.



jussek
18-09-2009, 20:38
Witam.
Zainstalowałem xampp oraz Joomla! 1.5.14 wraz z spolszczeniem.
Wszystko jest dobrze,tylko w Main Menu wyskakuje poniższy komunikat:

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in D:\Xampp\xampp\htdocs\joomlatest\libraries\joomla\ cache\handler\callback.php on line 99Proszę o podpowiedz co to znaczy :)
Pozdrawiam.

Edit:


Warning: Parameter 4 to JHTMLMenu::treerecurse() expected to be a reference, value given in D:\Xampp\xampp\htdocs\remontownia\libraries\joomla \html\html.php on line 87

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in D:\Xampp\xampp\htdocs\joomlatest\administrator\com ponents\com_menus\models\list.php on line 143

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\Xampp\xampp\htdocs\joomlatest\administrator\com ponents\com_menus\models\list.php on line 147

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\Xampp\xampp\htdocs\joomlatest\administrator\com ponents\com_menus\views\list\view.php on line 65

nikszal
19-09-2009, 02:15
Poszukaj informacji na tym forum o Xampp. Ostatnia wersja, ze względu na zmianę php nie za bardzo dobrze wspólpracuje z Joomla 1.5.14. Raczej pracuj na Mov'AMP.

ffox
19-09-2009, 09:48
Ja wróciłem do XAMMP w wersji 1.7.1. Ta działa poprawnie

jussek
20-09-2009, 15:45
Ja wróciłem do XAMMP w wersji 1.7.1. Ta działa poprawnie
Mi także :)
Dzięki :)

Nikszal (http://forum.joomla.pl/member.php?u=2532),Tobie dziękuję także bo program polecony już mam i testuję :)