PDA

Zobacz pełną wersję : [VM] Plik podkategorii



lenovo
19-09-2009, 17:11
Witam, ktory plik VM jest odpowiedzialny za wyglad i wyswietlanie podkategorii? Chcialbym zmienic wyglad i ulozenie podkategorii na stronie glownej.

Jac
19-09-2009, 20:19
Za wygląd kategorii i podkategorii odpowiadają pliki rozpoczynające się nazwą browse_.
Znajdują się w katalogu: \components\com_virtuemart\themes\default\template s\browse\
Sprawdź w konfiguracji sklepu, który plik szablonu kategorii masz wybrany jako domyślny (Ustawienia główne / Konfiguracja / zakładka Strona).
Ewentualnie możesz mieć jeszcze osobno przypisany inny plik szablonu dla konkretnej podkategorii.

lenovo
19-09-2009, 21:00
Zalozmy ze mam kategorie Sprzet po jej wyborze mam do wyboru podkategorie: Sprzet1 , Sprzet2, Sprzet3 i wlasnie chodzi mi o ten wlasnie plik, ktory jest odpowiedzialny za wyswietlanie tych podkategorii.

Przegladajac pliki z katalogu components/com_virtuemart/themes/default/templates/browse nie znalazlem pliku ,ktory jest odpowidzialny za wyswietlanie wlasnie tych podkategorii

Pozdrawiam

Jac
20-09-2009, 00:45
Zajrzyj do katalogu: \components\com_virtuemart\themes\default\template s\browse\includes\
i tam poszukaj.