PDA

Zobacz pełną wersję : Bład przy instalacji kunena 1.5.5 pl



szoszon1
20-09-2009, 09:55
Witam
Próbowałem dzisiaj zainstalować forum kunena 1.5.5 na jommla 1.5.14.
Niestety przy zakończeniu instalacji pojawił się błąd , proszę Was o pomoc.

Komponent Zainstaluj: DB function failed with error number 2006
MySQL server has gone away SQL=INSERT INTO bppr_components VALUES( 0, 'Kunena Forum', 'option=com_kunena', 0, 0, 'option=com_kunena', 'Kunena Forum', 'com_kunena', 0, 'js/ThemeOffice/component.png', 0, '', 1 )
SQL = INSERT INTO bppr_components VALUES( 0, 'Kunena Forum', 'option=com_kunena', 0, 0, 'option=com_kunena', 'Kunena Forum', 'com_kunena', 0, 'js/ThemeOffice/component.png', 0, '', 1 )JFTP::delete: Bad response
JFTP::delete: Bad response
Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM bppr_modules AS m LEFT JOIN bppr_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 2 AND m.client_id = 1 ORDER BY position, ordering

alex51
20-09-2009, 12:24
Sprawdź, czy nie masz pozostałości po wcześniejszym forum fireboard, może jakieś nieodinstalowane pluginy lub moduły. Mogą być powodem tego pokazania się komunikatu. Podobna sprawa była też już wcześniej poruszana >>TUTAJ<< (http://forum.joomla.pl/archive/index.php/t-27639.html).

szoszon1
21-09-2009, 06:49
@alex51 dzięki za podpowiedź , będę próbował , nie instalowałem nic wczesniej , więc pozostała mi tylko lektura wątku do którego podałeś linka.
Instalowałem to forum czytając artykuł na wiki.joomla , ale tam nie mieli problemów z instalacją forum :D