PDA

Zobacz pełną wersję : grupy użytkowników - różne uprawnienia



slavvek
21-09-2009, 23:03
Witam

Poszukuję dodatku który pozwoli mi stworzyć dodatkowe grupy zarejestrowanych użytkowników. Nie wiem czy istnieje taki komponent w którym można by ustawić że w określonym dniu traci swoją grupę (rangę) i przechodzi na poziom niższy.

znalazłem że jest coś takiego jak:
jaclplus_pro_1.5.14_stable
jednak nie potrafię tego ściągnąć.

Czy zna ktoś taki dodatek, z tym wyłączeniem rangi to będzie pewnie ciężko ale chociaż żeby można dodać te dodatkowe grupy.

Z góry dziękuję za pomoc

moje
21-09-2009, 23:14
Co do przechodzenia na "rangę" niżej po określonym czasie, to na myśl przychodzą mi tylko dodatki do płatnych stref/kont- może takie dało by się przystosować.

slavvek
21-09-2009, 23:27
dokładnie o czymś takim myślałem, jednak jedyne co znalazłem to http://www.joomla.pl/content/view/419/1/ a bardziej mi chodzi o płatności przez moneybookers lub paypal

crazyluki
22-09-2009, 00:05
Witaj!
przydatny może być dodatek Account Expiration Control do pobrania z extensions.joomla.org

Teraz taki mały offtop
Sądzę że niedługo po premierze Joomla 1.6 większość z tych funkcji ( tworzenie nowych grup) będzie dostępna w Joomla core. Dodatku specjalnego będzie wymagało jedynie promocja/degradacja na inne rangi. Jako że J1.6 już się zbliża, jeśli to nie jest konieczne - zalecałbym poczekanie na finalną wersję tego Joomla (choć nie wiem ile to potrwa, aktualnie czekam by obejrzeć wersję 1.6 alpha2).

Waszmościom życzę Dobranoc