PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam komponentu/modulu



Balas
05-12-2005, 21:06
Czy jest jakis komponent/modul do Joomli, ktory pozwala wysiwetlac (i pisac :P ) komentarze do newsow ?? Szukam takze downloadu.

Joomla User
05-12-2005, 22:30
Nazywa się AkoComment. Kliknij na górze strony "pobierz" to go znajdziesz.

Balas
05-12-2005, 22:42
A download ?? bo jak widze to chyba to "pobierz" jest na bazie joomli/mambo ;) wiec pewnie takie cos istnieje :D

Joomla User dzieki za cynk :)

edit
Fatal error: Non-static method MENU_Default::MENU_Default() cannot be called statically in C:\Program Files\WebServ\httpd-users\joomla\administrator\components\com_akocomme nt\toolbar.akocomment.php on line 37

Takie cos mi wyskakuje gdy biore AkoComments/Komentarze . Do tego sie nie pokazuja :( przy instalacji nie bylo problemow. korzystam z Joomli 1.4 a w downloadzie pisze ze bylo testowane na 1.3 wiec to mzoe byc przyczyna.. jezeli nie to ktos moglby powiedziec ??

zwiastun
05-12-2005, 23:49
wyedytuj plik toolbar.akocomment.php
linię
MENU_Default::MENU_Default();
zamień na
menuakocomment::MENU_Default();

I to chyba wszystko
O ile zainstalowałeś również dodatek (bota)

Balas
06-12-2005, 10:33
Tez nie dziala, teraz wyrzuca "Call to undefined method menuakocomment::menu_default() in"... zauwazylem ze bot byl niepublikowany, dalem na Published, ale tez nic nie pomoglo (no chyba ze teraz sie pokazuje napisz komentarz ;) )

PS. Ktso zna jakis download pod Joomple ??

rzodkiewka
06-12-2005, 11:44
z download to może takie dokładne to nie jest, ale może Ci się przyda: josDirectory PL - poczytać z głownej joomla.pl , poszukaj też w joomlademo.pl - może któryś z mambo podejdzie , obczaj też joomla.org - developers a potem projects - poszukaj

kubaszek
28-02-2006, 13:10
w toolbar.akocomment.php ...

Rozwiązanie:
w "default:" dopisałem


default:
//MENU_Default::MENU_Default(); - było
//menuakocomment::MENU_Default(); - to mi nie pomogło
menuakocomment::FILE_MENU();
break;
i raczej pomogło

endrju
08-03-2006, 21:02
Co do wownloadu to polecam DocMan'a.Mozesz sprobowac tez ReMOSitory.