PDA

Zobacz pełną wersję : jak usunac zakladke Kontakt z Alberghi2



tkarp
14-07-2006, 10:39
Jak usunac zakladke Kontakt w szczegolach dotyczacych oferty w katalogu Alberghi 2pl. Probowalem kilka razy, ale nie moge znalezc odpowiadajacego za tworzenie tej zakladki kodu PHP.

W moim przypadku kontakt za posrednictwem formularza przesylanego na e-mail nie sprawdzi sie bowiem wieksza czesc oferentow nie posiada poczty i w zwiazku z tym nie chce aby klient kontaktowal sie za posrednictwem tego formularza.

Wydaje mi sie, ze usuniecie zakladki KONTAKT zalatwilo by sprawe w najprostszy sposob, tak aby zostaly zakladki: szczegoly, serwisy, ceny.

sogo
14-07-2006, 11:29
znajdź w pliku components\com_alberghi\alberghi.php sekcje FINE PREZZI oraz INIZIO CONTATTI. Usuń je a wtedy od strony www nie bedzie w widoku kontaktu. Oczywiście oryginał pliku zachowaj.
pozdr.

chloe
26-07-2007, 14:53
Hej, wznawiam temat bo mam ten sam problem, a nie wiem, ile kodu mam usunac. Dlatego bede wdzieczna za zaznaczenie, ktore dokladnie fragmenty kodu usunac, zeby nie wyswietlala sie zakladka "Kontakt".

Tutaj jest komponent do pobrania, w paczce znajduje sie plik alberghi.php: http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,0/func,download/id,152/chk,20177bfe69c050c0913982098b919b03/

kona
23-11-2007, 21:48
Witam, mam ten sam problem i nie wiem jak to zrobic.
Mam alberghi 2_1_3 SR.

niestety w pliku alberghi.php nie ma sekcji o nazwach podanych kilka postów wstecz.

Co mam usunąć?
Proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

djalbert
01-01-2009, 16:58
Witam ten sam problem... rozwinie ktoś proszę...