PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z linkami pod różnymi wersjami Internet Explorer



sylwekb
25-09-2009, 11:51
Joomla 1.5.14 + VM 1.1.3
Witam, mam dziwny problem z linkami pod różnymi wersjami przeglądarki Internet Explorer, oto link ten problem nie występuje pod Firefoxem.
Po kliknięciu np w link produktu w promocjach czy gdziekolwiek w produkt pojawia się komunikat Internet Explorer nie może znaleźć miejsca internetowego
Operacja została przerwana i po kliknięciu w link OK pojawia się nie można wyświetlić strony. Próbowałem z prostymi adresami i bez prostych bo myślałem że tu jest problem ale to nie to.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem.

idek
25-09-2009, 12:37
pewnie chodzi o jakiś moduł, który gryzie się z IE.. proponuję zacząć od wyłączenia mod_slideshow i testowania...

jak nie pomoże wyłącz na chwilke wszytskie moduły i sprawdź...

sylwekb
25-09-2009, 13:54
Brawo, to slideshow robi problemy, ściągnąłem przecież najnowszą wersję, tylko zastanawiam się jak poprawić ten moduł aby prawidłowo wszystko działało bo szkoda mi go usuwać całkowicie.
Poza tym teraz zainstalowałem najnowszy Acajoom z modułem i od razu na wstępie się gryzie z cała stroną sklepu, odpublikowanie listy pomaga ale nie o to chodzi, bez mailingu trochę kiepsko. Myślałem, że to wina szablonu zmieniłem kilka i we wszystkich te same błędy. Wygląda na to jakby sklep gryzł się z niektórymi modułami. Tych samych problemów z slideshow i Acajoom nie ma w czystej instalacji Joomla bez VM.

No cóż problem z modułem slideshow jakoś obszedłem, po prostu zrobiłem go we flashu ale ciut więcej waży. Dużo większy problem z Acajoom, nie mogę znależć podobnego komponentu newslettera. Może ktoś zna jakiś komponent newsów, który by działał z VM?

Problem chyba rozwiązałem, zainstalowałem Joomla + VM (nie Jarzębinę bo to z nią były problemy) i te błędy póki co zniknęły, także Acajoom i Slideshow na razie działa.