PDA

Zobacz pełną wersję : [SOLVED] Polecenie PHP odpowiedzialne za wyświetlenie artykułów



suchy1
27-09-2009, 13:21
Witam,

Poprzedni mój temat został zamknięty, nie mogę odpowiedzieć na niego dlatego tworze nowy. Zrobiłem sobie szablony w GIMP, pociąłem zrobiłem html i css. Teraz do html chciałbym wrzucić kod, polecenia PHP odpowiedzialne za wyświetlanie artykułów (menu już zrobiłem). W Module Managermam tylko menu, jak dam dodaj to nie widze napisu "artykuły". Prosze o nakierowanie nie na rozwiązanie mojego problemu. Dzięki

--edycja

więcej czasu potrzebowałem na proszenie o pomoc niż szukanie. Rozwiązanie dla innych użytkowników


<jdoc:include type="modules" name="top" />
<jdoc:include type="component" />
<jdoc:include type="modules" name="bottom" />

zwiastun
27-09-2009, 13:25
To jeszcze raz pogratulować!
Ja na Twoim miejscu zabrałbym się najpierw za lekturę jakiejkolwiek instrukcji tworzenia szablonów dla Joomla! Treści w szablonach Joomla! osadzane są za pomocą instrukcji jdoc: http://wiki.joomla.pl/Instrukcje_jdoc

suchy1
27-09-2009, 13:28
dokładnie tak zrobiłem, nie mam całej niedzieli na robienie strony www. Chciałem uzyskać pomoc poprzez Wasze forum.

moje
27-09-2009, 13:51
Wpis <jdoc:include type="component" /> jest odpowiedzialny za wyświetlanie głównej części strony czy to artykułów i wszystkiego, co z nimi związane.
Nie odkryłeś nic nowego, gdyż to wszystko jest na stronach Joomla (w języku polskim i innych).

Wystarczyło poczytać.