PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł / komponent joomla 1.5 poszukuje



editt
29-09-2009, 15:35
Witam, mianowicie mam mały problem. Szukam do joomli jakiegoś komponentu lub osobnego skryptu php który mógłbym zainstalowac na serwerze. Chodzi mi o skrypt, "typy koszyk". Klient ma kilka pozycji , płyta główna, procesor, karta graficzna, pozycje są rozsuwane i sprzet ma przypisana określoną wartość i na koncu to wszystko podsumowywuje się. Czyli w jednym słowie chciałbym zrobic/ lub znalesc coś takiego jak "zestawienie". Proszę o pomoc.

idek
29-09-2009, 15:57
Powiedziales to strasznie ogólnie, jedyne co możemy poradzić, to VirtueMart - sklep pod Joomla!

editt
29-09-2009, 17:20
hmm mam na myśli że wrzucam cennik w formacie csv na serwer, i mam coś takiego jak zestawienie dla klientów, czyli że klient będzie mógł sobie sam złożyć komputer z okreslonych części i odrazu bedzie mial cene końcową.

Płyta główna:
blabla bla ; cena 399
[wybór]

procesor ; cena 440
[wybór]

karta graf cena 990
[wybór]

cena koncowa:

idek
29-09-2009, 23:11
na 99% nie ma takiego rozwiązania, lepiej zainteresuj się napisaniem tego we własnym zakresie

primo
08-10-2009, 09:51
Powiedziales to strasznie ogólnie, jedyne co możemy poradzić, to VirtueMart - sklep pod Joomla!
Ten sklep jest darmowy i w pełni zintegrowany z joomla??

zwiastun
08-10-2009, 12:46
Najpierw się szuka odpowiedzi na tego typu pytania, żeby ich niepotrzebnie nie zadawać!