PDA

Zobacz pełną wersję : Gorąca prośba



aniastefanek
30-09-2009, 12:18
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam duży problem, mianowicie nie mogę dostać się na zaplecze mojej strony. Próbowałam zmienić hasło poprzez "nie pamiętam hasła" na stronie, poprzez zmianę hasła na nowe w bazie danych w-g wskazówek umieszczonych tutaj: http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=21877&highlight=has%C5%82o+administrator i nic z tego :(. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie strony? nie sporządziłam niestety kopii zapasowej dla ostatniej modyfikacji.

idek
30-09-2009, 13:21
jeśli masz możliwość stworzenia nowego użytkownika (poprzez założenie konta), to:
1. załóż nowego użytkownika, zapamiętaj jego hasło
2. odszukaj w bazie danych (poprzez np. phpmyadmin) tabele z użytkownikami (jos_users chyba) nastepnie wiersz z tym użytkownikiem i skopiuj zakodowane hasło
3. odszukaj wiesz z Twoim kontem administratora i wklej w komórke hasła skopiowane hasło, no i zapisz dane..
4. teraz już powinnaś sie moc zalogować na konto admina z nowym hasłem :)

aniastefanek
30-09-2009, 14:09
niestety nic to nie pomaga, kopiuje hasło. Nie loguje sie do zaplecza, dostaje komunikat:
<dl id="system-message"><dd class="error message fade">
JAuthentication::__construct: Could not load authentication libraries.
Podana przez Ciebie nazwa (login) lub hasło zawiera błąd. Proszę, spróbuj ponownie.</dd></dl>Może jest jeszcze jakiś inny sposób??

trzepiz
30-09-2009, 14:20
musisz dostać się do bazy danych i odnaleźć dodatek (plugin) Authentication - Joomla i opublikować go czyli z 0 zmienić na 1 (może to pomoże)

aniastefanek
30-09-2009, 16:28
tak, pomogło !!!! :) dziękuję serdecznie