PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją na serwerze i plikiem .htaccess



azathoth
30-09-2009, 18:23
Witam.
Wiem że podobny temat był już poruszany i rozwiązałem go w sposób podany poniżej ale jest problem.

Instalując joomla! na serwerze internetowym (np. ehost.pl) w kroku "2:Przegląd ustawień" jest na czerwono zaznaczona opcja "Wyświetlanie błędów[Display errors]: włączone" a zalecane jest "Wyłączone".

Wcześniej, gdy używałem programu xampp i instalowałem joomla! u mnie na komputerze problem rozwiązywałem tworząc plik .htaccess o treści "php_flag display_errors off" i problem był rozwiązany.

Teraz gdy robię dokładnie tak samo na hostingu i wpisuje adres strony pojawia się komunikat:
"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator, admin@vel.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log."


a raz nawet miałem informacje o tym żeby usunąć polecenia "php_flag".


Prosze o jakieś wskazówki jak rozwiązać problem i wyłączyć polecenie "Wyświetlaj błędy"
SOS

Dylek
30-09-2009, 20:09
Olej to i instaluj dalej - w niczym Ci to nie przeszkodzi. To po pierwsze.
Po drugie zanim zaczniesz plakac ze cos nie dziala - poczytaj dokumentacje hostingodawcy - np. tutaj (http://faq.ehost.pl/index.php?p=default&cat=2#a129), jesli chodzi o eHost.

azathoth
30-09-2009, 20:43
ad.1. Dzięki!
ad.2. Duże dzięki ;)