PDA

Zobacz pełną wersję : Errory w panelu administratora



Najkon
15-07-2006, 10:23
Witam.

Pojawiają mi się taki oto errory np. na stronie z: moduł strony frontowej: Nowy.
Notice: Undefined variable: my in /home/krystian/public_html/other/3/administrator/components/com_modules/admin.modules.html.php on line 360

Notice: Undefined variable: mosConfig_cachepath in /home/krystian/public_html/other/3/administrator/components/com_modules/admin.modules.html.php on line 363

Notice: Undefined property: A_COMP_MOD_CACHE_DIRECTORY in /home/krystian/public_html/other/3/administrator/components/com_modules/admin.modules.html.php on line 363niezapisywalny

Co z tym zrobić?

zwiastun
15-07-2006, 12:18
Errory? A czytać Waść umie? A szukajką się posługiwać umie? Ile razy mamy opisywać ten sam pseudoproblem. Ostatnio nie dalej niż 10-12 dni temu.

Najkon
15-07-2006, 12:35
No fakt. Przyznaje się do błędu. NOTICE To nie błąd. Ale skoro wkurza Cię kilkakrotne rozwiązywanie tego samego problemu, to wystarczyłoby po prostu w odpowiedzi wkleić taki LINK do tematu gdzie był On rozwiązany. - Takie tam moje zdanie na w/w problem. :)

Rybik
15-07-2006, 20:20
czy sugerujesz ze mamy za ciebie wyszukac rozwiazanie i podac ci linka ?

ustaw na serwerze mniejsza czujnosc na errory i po klopocie

magic
15-07-2006, 23:18
Jestem dzisiaj miły, więc sugeruję:
Wejdż sobie na stronę PHP (http://www.php.net/).
Tam sobie poszukaj info na temat php.ini - to jest plik, który ustawia jak działa php na twoim serwerze www (Joomla! używa PHP i to jest jedyny związek z tematem).
Możesz też sięgnąć do plików tekstowych z instrukcjami, które są załączone do oprogramowania instalacyjnego PHP jakie (zapewne) masz na swoim komuterze (serwerze). Albo (po prostu) otwórz sobie plik php.ini
Tam też masz napisane instrukcje ....
Znajdziesz tam fragment zatytułowany "Error handling and logging"
Ustaw sobie (przykładowo):
error_reporting = E_COMPILE_ERROR|E_ERROR|E_CORE_ERROR
(czyli zakomentuj inne "error_reporting =" , a taką instrukcję "odkomentuj" albo wstaw - w efekcie twój serwer będzie wyświetlał jedynie bardzo poważne błędy, krytyczne, nie będzie wyświetlał ostrzeżeń i innych (mało istotnych) informacji.