PDA

Zobacz pełną wersję : Jommla a php fusion



frater
01-10-2009, 15:54
Szukam cmsa do zainstalowania na stronie, strona o tematyce informacyjnej, z działem download, forum i te bajery. Zastanawiam się miedzy Joomla a php fusion. Moglibyście wskazać mi różnice między dwona cmsami? wiem, że "lepszy" to pojecie wzgledne, ale chciałbym poznac wady i zalety obu cmsów. Czy istnieje pózniej bezproblemowa migracja z jednego cmsa do drugiego?

adminweb
01-10-2009, 17:59
to zależy co chcesz ,bawie sie od lat w różnych cms-ach i zawsze powracam do Joomla,raz ze jest do nich ful wszystkiego ,włącznie z elaegancką rozbudową portalu społecznościowego ,dwa jest dobre wsparcie pomocy natym forum..to tak wiesz jednym ciągiem
Joomla jest bardzo rozbudowana,co Ci bede pisał ,sam potestuj a sie przekonasz ,nie ma to jak siąść samemu za kółko i wypróbować maszyne
Pamiętaj każdy chwali swoje Fusion swoje,Drupal swoje a Joomla swoje,ale Fusion jest prostym cmcs-em dobrym na stronki domowe, klanowe,takie raczej małe i średnie strony
Joomla ..no cóż..Joomla to potęga z której korzystają szanowane firmy na świecie