PDA

Zobacz pełną wersję : Coś jakby (kwiatek)...



dreamhost
16-07-2006, 00:16
Tak sobie dzisiaj trochę grzebie przy Joomli - ale nie robiłem niczego szczególnego, oprócz dodania kilku nowych artkułów. Najpierw pojawił się komunikat:


Serwis powinien być dostępny.
Jeśli widzisz ten komunikat,
powiadom administratora.

3

Po paru minutach wszystko wróciło do normy. Później znów to samo, później ponownie działało. A teraz napis oznajmiający, że 'serwis powinien być dostępny' wyświetla się już nonstop i nijak nie mogę dojść - dlaczego? Co wogóle może oznaczać owe '3' ?? Nie mogę wejść też do panelu administratora - po wpisaniu www.nazwastrony/administrator/ (http://www.nazwastrony/administrator/) wyświetla się ten sam komunikat...

stone
16-07-2006, 07:01
Jeżeli to się stało nagle to najprawdopobniej wina tkwi po stronie serwera, i jest możliwe że wynika to z problemów z łączeniem z bazą danych. Skontaktuj się z adminem serwera

dreamhost
16-07-2006, 09:42
Jeżeli to się stało nagle to najprawdopobniej wina tkwi po stronie serwera, i jest możliwe że wynika to z problemów z łączeniem z bazą danych. Skontaktuj się z adminem serwera

to faktycznie chyba wina serwera, bo dzisiaj już działa... Ale nadal nie wiem co znaczy owe "3" - to jakiś nr błędu Joomli?

magic
16-07-2006, 12:22
Owszem, to są komunikaty błędów. Objasnienia masz w Pomocy.