PDA

Zobacz pełną wersję : Nieudane wczytanie modułu



KYCu
07-10-2009, 09:16
Witam

Otóż problem pojawił się "znienacka". Dziś, gdy chciałem odwiedzić swoją stronę (w podpisie odnośnik) ukazał się błąd (poniżej cytat) a właściwie 3 na raz i strona nie została załadowana do końca. Nie pokazało się menu górne ani moduł "ostatni projekt".


* Nieudane wczytanie modułu:MySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jo15_modules AS m LEFT JOIN jo15_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 100037 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
* Nieudane wczytanie modułu:MySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jo15_modules AS m LEFT JOIN jo15_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 100037 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
* Nieudane wczytanie modułu:MySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jo15_modules AS m LEFT JOIN jo15_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 100037 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
Teraz "niby" problem ustąpił ale pierwsza strona wczytuje się bardzo powoli. Proszę o pomoc, jakieś sugestie.

adminweb
07-10-2009, 09:37
Teraz "niby" problem ustąpił ale pierwsza strona wczytuje się bardzo powoli. Proszę o pomoc, jakieś sugestie. Co masz na myśli znajdż wpisy felernego moda i w phpAdminie również i usuń,o ile nie zainstalowałeś go,bo jeśli instalacja przebiegła ,to odinstaluj i wtedy usuń wpisy

wolno hm a może serwer ci siada ? no fakt muli jak diabli

KYCu
07-10-2009, 09:39
Przepraszam, nie wyraziłem się jasno :). Jak pisałem, problem pojawił się nagle czyli jak domyśleć się można, nie było go wcześniej ;). Nie pisałem nic o tym, że instalowałem cokolwiek ostatnio, bo nie instalowałem.

#edit

btw. kolega @adminweb chyba jeszcze nie pił kawy bo treść postu jakaś taka... xD

#edit 2


wolno hm a może serwer ci siada ? no fakt muli jak diabliNie jest to wina serwera bo na jednym mam 7 witryn które hulają aż miło :) a mój probem dot. mojej witryny i o dziwo tylko pierwszej strony. Wchodząc np tutaj (http://kycu.pl/portfolio.html), strona się ładnie i szybko ładuje.

#edit 3

Temat nieaktualny. Zoptymalizowałem tabele i póki co pomogło :D