PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zmienić rozmiar środkowej kolumny



iras11
07-10-2009, 13:51
Witam

Kombinuję już od dwóch dni jak zmienić rozmiar środkowej kolumny ( gdzie są wyświetlane artykuły)

sami zobaczcie: http://skryptomania.com/index.php?tp=1&template=siteground-j15-86

chcę aby tam gdzie są wyświetlane artykuły (środek) było szersze aby nie ucinało mi artykułu z prawej strony.

kombinowałem już z

div#maincolumn {
float: left;
width: 500px;
padding:0 10px;


ale gdy zmienię width na np 700px to wcina mi się w prawe boxy i te boxy mi wywala na lewą stronę

podpowiedzcie mi gdzie się zwiększa rozmiar środkowej kolumne, poprostu chcę aby była szersza

DevSoft
07-10-2009, 13:56
powiększ content width 960px o tyle o ile maincolumn - header i footer też by się przydało

iras11
07-10-2009, 14:18
powiększ content width 960px o tyle o ile maincolumn - header i footer też by się przydało

Serdeczne dzięki, pomogło.

mam jeszcze pytanie jak pozbyć się tych pionowych kresek w środkowej kolumnie a najlepiej byłoby je też rozszerzyć aby była widoczna granica tej środkowej kolumny. ?

DevSoft
07-10-2009, 14:42
Jakie pionowe kreski ?

PS : jak to jest zakupiony szablon sprawdź w parametrach szablonu czy nie możesz tam zmienić wielkość.

iras11
07-10-2009, 14:57
Udało mi się zlikwidować te kreski to był content_middle.gif.

Gdzie mam wstawić border żeby te artykuły miały obramowanie i gdzie wstawić linię <hr> żeby je od siebie oddzielić ??