PDA

Zobacz pełną wersję : extreme fusion



frater
07-10-2009, 19:35
Witam
Posiadam najnowszą joomle i chciałem migriwać do extreme fusion IV. Czy jest taka możliwość? i jak to wykonać? Czy jest możliwosc migracji samych użytkownikow z joomli do extreme fusion?
z gory dzieki

stasio
07-10-2009, 19:47
hmmm nie pomagamy osobom które chcą sobie zrobić na złość i popsuć sobie stronę... ;)

frater
07-10-2009, 19:59
Czemu uważasz ze przechodzac w inny cms niszcze sobie strone?

stasio
07-10-2009, 19:59
bo to wolny kraj i mam prawo mieć swoją opinie na ten temat :)

frater
07-10-2009, 20:06
no ok, ale pytam czemu EF uważasz za gorszy cms?

stasio
07-10-2009, 20:21
bo mam nie miłe wspomnienia i na ogół ludzie migrują w druga stronę

frater
07-10-2009, 20:28
ale ja pytam czy jest mozliwa migracja z joomla do EF, a co jest strasznego w tym cms, ze masz złe wspomnienia? po stronach stwierdzam ze EF jest lepszym cms, ale nie wiem jak to działa w praktyce

stasio
07-10-2009, 21:20
w takim razie proponuje wejść na forum EF i tam zapytać jak uciec z joomli na EF :)
a wspomnienia? Raz zainstalowałem EF i po kilku dniach zaczeło mnie zdradzać z innymi robotami i zaszła w ciąże z jakimś hakerem wiec zrobiłem skrobankę i zacząłem chodzić z joomla , narazie nie zdradza mnie :)

frater
07-10-2009, 21:32
ale nie pytam z którą lepiej zajść w ciąże tylko która lepiej daje bo o ile wiem EF jest ładniejsza i łatwiejsza

zwiastun
07-10-2009, 22:03
Jak widzisz chętnych do udzielania Ci porad na ten temat kolejka taka, że docisnać się nie mogą! Migrowanie do innych systemów nie leży w naszych zainteresowaniach. Chcesz, sobie migruj - Twój problem. A ciążowe dyskusyjki najlepiej prowadzić na jakimś czacie.

frater
09-10-2009, 23:51
ok ok, mi tez bardziej joomla przypada do gustu. Ale w fusionie podoba mi sie system rang za pisanie na forum itp, moliwosc korespondercji i avara, wysyłanie formularzy w joomli trzeba kazdy komponent instalowac oddzielnie a komponenta rang nawet nie ma i na formularze tez nie ma

stasio
10-10-2009, 08:56
oczywiście ze są, tylko że trzeba w niektórych przypadkach umieć angielski zeby zrozumieć treść opisu danego komponentu... ja mam w joomli formularze i nawet po polsku... a i tutaj sam wskazujesz dlaczego joomla jest lepsza bo "w joomli trzeba kazdy komponent instalowac oddzielnie" fusion ma na**** wszystkiego od groma i dzirawe przez to jak ser.... w joomli masz co potrzebujesz i w razie kupy łatasz sobie wszystkie błady sam lub dostajesz aktualizacje...
jak będziesz dalej anty joomli to będziesz musiał nosić dzwoneczek na forum

frater
10-10-2009, 12:19
joomle mam po polsku, i wyraznie napisalem ze wole joomle, ale mowie ze nie ma takich komponentow na joomli ktore sa w fusionie, a jak nazywa sie Twoj komponent do twozenia formularzy?

moje
10-10-2009, 13:21
Jeśli chodzi o formularze kontaktowe, to jest standardowo w Joomla ;)

No i skąd pomysł, że nie ma dodatków do tworzenia formularzy?
Widać, kolega nie szukał.

frater
10-10-2009, 14:02
szukałem i znaleść nie moglem, nie widzie żadnego formularza kontaktowego, jedyny jest "wyslij artykuł" ale nie o taki mi chodzi

moje
10-10-2009, 14:25
To źle kolega szukał:
http://extensions.joomla.org/extensions/search/forms

Czyli standardowy komponent kontakty jest bezużyteczny?

Przydatne linki:
www.wiki.joomla.pl

stasio
11-10-2009, 18:47
dobra.... weźcie mi go... nie dość ze szukac nie umie to jeszcze czytać....