PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny problem z IE, ucina artykuł.



pzdprojekt
08-10-2009, 10:47
Witam! Jestem na etapie kończenia strony dla klientki, a że zawsze korzystam z FF to się okazało że w IE artykuły są obcinane. Tzn. przykładowo po wejściu w dział IMPREZY wyświetla się 1 artykuł z sekcji oraz tytuł drugiego i koniec main-kolumn oraz nie wyświetla się footer. Nie wiem co mam robic. W FF wszystko wygląda jak powino. Próbowałem wszystkie rodzaje wyświetlania artykułów z sekcji w tym dziale ale nic się nie działo. Adres strony to www.ckgdow.pl (http://www.ckgdow.pl). mogę dodać php i css jeżeli ktoś ma chęć pomocy. Pozdrawiam!

Zapomniałem dodać że zauważyłem że artykuły są obcinane poniżej lewego modułu, jeżeli jest to jeden artykuł to go nie obcina jeżeli kilka obcina poniżej modułu menu i losowa galeria.

zwiastun
08-10-2009, 12:51
Przykro, ale jeśli mamy naprawiać źle napisany szablon, oddaj część swojego honorarium. Błędy IE to nie niespodzianki!

pzdprojekt
08-10-2009, 12:58
dziwne ponieważ w dziale folklor działo się to samo lecz edytowałem tekst i dałem zdjęcia i odblokowało IE, lecz nadal ten dział imprezy. Byc może gdzieś jest haczyk w ustawieniach artykułów.

pzdprojekt
08-10-2009, 13:07
Problem na szczęście rozwiązany. W jednym z artykulów był błąd ponieważ był wklejony jakiś dziwny kod html widocznie przy kopiowaniu. Pozdrawiam!

pzdprojekt
08-10-2009, 13:32
ale tym razem mam inny problem, ponieważ w ie 6 kolumna z treścią wyświetla się poniżej modułów left.

trzepiz
08-10-2009, 14:58
pzdprojekt - czy ty sobie żarty robisz ?

Robisz stronę dla klienta i pytasz o takie rzeczy ? no żal mi tego klienta strasznie. Zanim zabierasz się za coś o czym nie masz pojęcia - warto zastanowić się dwa razy czy wiesz co robisz ... i co będzie jak dojdziesz do wniosku, że nie wiesz zbyt wiele.

Udaj się do działu "Zlecenia" na tym forum, zaproponuj jakieś wynagrodzenie za pracę i tyle ... Może ktoś zabierze się za naprawianie tego - co ty sam popsułeś ..

Pozdrawiam

pzdprojekt
09-10-2009, 11:36
Witaj! problem rozwiązałem sam. A znam się na stronkach dość dobrze tyle że nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło. Nabijanie postów by kogoś obrazić wydaje mi się nie wskazane.

Jdwind
09-10-2009, 21:00
Nabijanie postów by kogoś obrazić wydaje mi się nie wskazane.
Dokładnie, jestem tego samego zdania. Sam zresztą popatrz ile sobie ponabijał Zwiastun - on przecież nic innego nie robi, zauważyłeś? :)