PDA

Zobacz pełną wersję : Przedstrona



1947
08-10-2009, 14:33
witam jak zrobić taką przedstrone np: reklame czekgoś przed oficjalna stroną?
widzialem na niektorych serwisach z joomla ze np: wpisuje adres stronki wyskakuje mi duuuuuzaa reklama(jpg) i dopiero jak w nia klikne to przenosi mnie na stronke. pozdrawiam

stasio
08-10-2009, 14:36
zrób sobie start.html i a htacces zamień stronę startową żeby czytał ją jako pierwszą.... niewiem czy dobrze ci radze ale widzę takie rozwiązanie

moje
08-10-2009, 14:38
Poszukaj dodatków do wyświetlania reklam, jako popup, ustaw sobie rozmiar tego popup'a na 100% szerokości i wysokości, zostaw przycisk do zamknięcia reklamy- możesz go sobie zmienić na "wejdź do serwisu".

Bazyl
08-10-2009, 14:40
index.html, ale nigdy nie pamiętam: folder główny, czy szablonu...

trzepiz
08-10-2009, 14:49
index.html - folder główny

oczywiście wszystko zależy od ustawienia priorytetu indexowania danego serwera ... może to być (ważność danego pliku)

może to być :

index.html
index.htm
index.pl
home.html
start.html
index.php
index.php5

należy sprawdzić u swojego dostawcy hostingu jak to jest. Zazwyczaj index.html jest wczytywany jako pierwszy - przed index.php ale może być różnie...

MagicWawa
08-10-2009, 19:53
Jeśli zrobisz sobie index.html, to zadbaj o to, żeby wszystkie linki prowadzące w Joomla do strony głównej prowadziły do pliku index.php, bo inaczej klikając w link strona główna w Joomla będzie Cię przenosić na tę przedstronę.