PDA

Zobacz pełną wersję : Wyszukiwarka - problem!



mefi77
09-10-2009, 10:59
Witam!

Firma w której jakiś czas temu zacząłem pracę ma jedną ze swoich stron na Joomla 1.0.3 - hosting na nazwa.pl (i tu może tkwić problem z ustawieniami serwera tylko nie jestem pewien na 100%) - strona była w opłakanym stanie i tak z 90% udało mi się już doprowadzić do stanu używalności, ale mam problem z wyszukiwarką tzn. działa poprawnie tylko wtedy gdy nie szukam ciągów znaków zawierających polskie znaki typu ł,ż,ź,ó,ń..... itp. Wtedy w wyniku wyrzuca mi błąd:

np szukane słowo Wrocław
Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/wzsoz/ftp/bip/mambots/search/content.searchbot.php on line 152

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/wzsoz/ftp/bip/mambots/search/content.searchbot.php on line 152

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #3 is not an array in /home/wzsoz/ftp/bip/mambots/search/content.searchbot.php on line 152

Naszukałem się w necie rozwiązania ale nikt nie miał problemu identycznego tylko bardzo zbliżone więc proszę o pomoc bardziej doświadczonych.

Bazyl
09-10-2009, 11:13
Rozwiązanie jest na forum, pytanie gdzie?

O ile pamiętam sam je gdzieś znalazłem i zamieściłem.
Poszukaj.
Zdaje się, że też @idek brał udział w dyskusji, ale niekoniecznie.:D

Dzwonili, ale w innym kościele...
http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=26525

mefi77
09-10-2009, 12:49
Próbowałem tego rozwiązania już wcześniej i nie działa mi z tym niestety nadal dlatego otworzyłem ten temat ;)

mefi77
13-10-2009, 09:10
Problem rozwiązałem sam wczoraj - okazało się że problem tkwił dodatkowo w kodowaniu co niektórych pól w bazie danych w tabelach po których content.search przeszukiwał sobie rekordy w poszukiwaniu wyników.Dodam że wcześniej musiałem zmieniać kodowanie bo miałem krzaki na stronie ale nie miałem pojęcia że pola w tabelach które w zasadzie nie miały wpływu na wyświetlanie poprawnie czcionki na stronie miały wpływ na uwzględnienie polskiej czcionki w słowie którym szukaliśmy za pośrednictwem wyszukiwarki na stronie.Problem rozwiązany :)