PDA

Zobacz pełną wersję : Remository



frater
10-10-2009, 14:36
Posiadam zainstalowany komponent Remository, tak jak widać na rysunku

http://img91.imageshack.us/img91/7221/helpd.th.jpg (http://img91.imageshack.us/i/helpd.jpg/)
Posiadam dwa działy download: Filmy i Gry. Na dziale filmy chciałbym aby: nie było widać na nim, nic zaznaczonego przez strzałki, lecz tylko to co jest zaznaczone w kółeczku(patrz obrazek). Natomiast przy dziale gry chce aby zostało tak jak jest na obrazku czyli bez zmian. Czy da sie to pogodzic?

moje
10-10-2009, 14:58
RokDownload, w nim możesz ustawić osobno parametry wyświetlania.

frater
10-10-2009, 21:55
RokDownload nadaje sie tylko do wrzucania plików na server, nie da sie jak w Remository wpisywac linków do downloadu

moje
10-10-2009, 22:07
Tzn., chodzi o wgrywanie plików z innego serwera czy tylko zgromadzenie linków?

Jak chodzi o gromadzenie linków, to jest taki dodatek w Joomla- pozwala on też każdemu dodawać linki.

frater
10-10-2009, 22:45
tzn gdzie znajduje sie ta opcja dodawac link? chodzi tez o to zeby dało sie ustawic wiadomosc podczas klikniecja w link prowadzacy do downloadu i mozliwosc nadania linkowi nazwy

moje
10-10-2009, 22:53
Linki to standardowa opcja w Joomla.

Polecam poczytać o Joomla.

Przydatne linki:
www.wiki.joomla.pl

frater
10-10-2009, 23:05
miło, ale nie widze nic w joomli co by sie nazywało "linki" w www.wiki.joomla.pl (http://www.wiki.joomla.pl/) na fraze "linki" nie reaguje moge prosic o scieszke dzie te "linki'' sie znajdują? Nie proponujesz przypadkiem zakładek?

moje
10-10-2009, 23:09
A to już zajrzeć w zakamarki panelu administracyjnego nie można?

frater
10-10-2009, 23:19
zajrzałem i nic ciekawego nie znalazlem.Chodzi mi o to aby osoba mogła obejrzec plik, przeczytac zobaczyc, ale sciagnac dopiero po zarejestrowaniu bo te zakładki takjej funkcji nie maja

moje
10-10-2009, 23:21
A co z uprawnieniami?
No i czy nie można poszukać innych dodatków?

frater
10-10-2009, 23:28
wlasnie zeby dostac na to odpowiedz załozyłem ten watek...

moje
10-10-2009, 23:37
Czyżby szukajko-wstręt i stracho-testowanie?

Jak nie chce Ci się szukać i testować, to musisz grzebać w kodzie.

frater
10-10-2009, 23:43
ale ja pytam kogoś kto sie na tym zna i potrafi mi pomoc, komponentow jest masa a instalowanie kazdego po kolei i sprawdzanie mija sie z celem

moje
10-10-2009, 23:55
Pomoc została Ci udzielona.

Jak jej nie rozumiesz, to nie moja wina.

Jak nie chcesz poświęcić swojego czasu na sprawdzenie, doinformowanie się, to możesz to zlecić- dział zleceń na tym forum nie został zamknięty.

frater
11-10-2009, 00:08
ale od tego wlasnie jest support zeby pomagac innym i unikac nie potrzebnego bładzenia, pomoc doświadczonych użytkowników mniej doswiadczonym, moze to kiedys zrozumiesz, a jezeli pomoc nazywasz "poszukaj sobie" to nie wiem po co jest to forum, bo kazdemu mozna tak napisac

zwiastun
11-10-2009, 00:50
1. To nie jest "support", cokolwiek złego masz na myśli. I to może jeden z powodów Twoich problemów (np. kłopot w znalezieniu słowa linki na wiki), bo choć spolonizowane to z językiem polskim ma tyle wspólnego, co "support".
2. Zapraszam do regulaminu forum = jeden temat, jeden wątek.
3. Chcenie jest motorem działania. Ale to, że chcesz, nie oznacza, że jest. Otrzymałeś odpowiedź, że w Remository nie masz takiej opcji, by sobie ustawiać w jednym miejscu tak, w drugim siak, a w trzecim jeszcze inaczej. Zaproponowano Ci inny komponent, ale Ci nie odpowiada, bo coś tam.
4. Tłumaczenie, że komponentów jest masa, jest wygodne. Tyle że w tej masie spełniających różne funkcje, nie ma masy spełniających konkretne funkcje. Jak się ma wysublimowane oczekiwania to sprawdzenie 3-5 czy nawet 10, gdyby tyle było, rozwiązań, nie jest problemem, zwłaszcza, że niektóre można obejrzeć na demo lub na witrynach, a o innych poczytać.