PDA

Zobacz pełną wersję : hwdvideoshare



agidab
15-10-2009, 19:45
Witam,

Szukam pilnie tłumaczenia do HwdVideoShare. Czy ktos moze wie, gdzie mozna je znalezc?

Jesli nie ma jeszcze takiego tlumaczenia, to chetnie sama sie tym zajme. Niestety jestem w tym dosc zielona, wiec bylabym wdzieczna za wskazowki.

maćku
15-10-2009, 21:19
Spolszczony frontend i kawałek backendu.

agidab
16-10-2009, 18:22
Dzieki! Wszystko smiga. :)

kresy
11-11-2009, 22:19
Dzieki! Wszystko smiga. :)
Można wiedziec jak to zainstalowac?

agidab
11-11-2009, 22:44
Wczesniejsze wersje mialy instalator w zakladce plugin. Niestety ta najnowsza wersja nie ma takiej opcji i nie wiem co z tym fantem zrobic. Przyznam sie, ze juz trace cierpliwosc do tego komponentu - ciagle cos sie sypie. Ale moze to kwestia serwera - home.pl?

kresy
11-11-2009, 23:46
Wypuscili wersje PRO i chca chyba sklonic do zakupu tejze :(

pretor
23-11-2009, 23:05
No właśnie jak ten polski zainstalować bo mi wywala że nie widzi pliku XLM

Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.

piotrgredowski
10-02-2010, 12:48
Również potrzebuje spolszczenia do hwdvideoshare.
http://mójradom.pl/index.php?option=com_hwdvideoshare&Itemid=114&task=frontpage (http://m%C3%B3jradom.pl/index.php?option=com_hwdvideoshare&Itemid=114&task=frontpage)
na tej stronie się właśnie znajduje spolszczony hwd. Plik wyżej umieszczony jako spolszczenie próbowałem na różne sposoby wykorzystać ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

maćku
10-02-2010, 12:58
Załączam kolejną, niestety nadal niepełną, wersję spolszczenia do hwdVideoShare.

piotrgredowski
10-02-2010, 13:31
Dziękuje za szybką odpowiedź jednak plik, który podałeś jest spolszczeniem ale do hwdPHOTOshare. Jeżeli posiadasz do hwdVIDEOshare to byłym wdzięczny za umieszczenie tutaj.

maćku
10-02-2010, 13:40
Byłem pewny, że wgrywam do hwdVideoShare.
Poprawiony załącznik znajduje się w moim poprzednim poście.

benio07
03-03-2010, 11:59
Plik jest jak najbardziej poprawny w celu przejścia na język polski trzeba wejść na zaplecze i najpierw wejść w zakładkę plugins i kliknąć w link Language plugins tu włączyć język Polski a następnie w na zapleczu Komponenty ->hwdvideoShare ->General settings w opcji Plugin Managments wybrać Język polski i już pięknie śmiga

kargulo
18-03-2010, 22:10
Zainstalowałem plugin plug_hwd_vs_lang_polish, i w niektorych zakladkach nie mam spolszczonych napisów tylko napisy typu
HWDVIDS_RATING
<LI class=tabberactive>_HWDVIDS_SHARE<LI class="">_HWDVIDS_INFOczy tez w zakladka opis:

_HWDVIDS_DESC
_HWDVIDS_TAGS

co jest grane???

pomocy

http://fotofashion24.com.pl/joomla1.5/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=27&video_id=6

przem188
27-03-2010, 13:30
Polszczenie mojego autorstwa - pliki należy wrzucić zamiast oryginalnego (podmienić po zainstalowaniu modułu, o ile pamiętam katalaog languages- folder GB)

W tym temcie na samym dole:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?37304-jvideodirect-b%C5%82%C4%99dy

stasio
27-03-2010, 14:08
pytanie mam, czy ten komponent udostępnia filmy z youtube??

przem188
27-03-2010, 16:24
Tak, obsługuje - YouTube i Google Video.

tomsson
14-04-2010, 22:40
macie jakis modul do tego ?

flidais
04-11-2010, 14:56
Załączam kolejną, niestety nadal niepełną, wersję spolszczenia do hwdVideoShare.

Widziałem ze wrzuciłeś tutaj swojego czasu tłumaczenie hwdPhotoShare, mogłbyś to wrzucić jeszcze raz?
Z góry dziekuję.

keyvee
09-11-2010, 10:36
Zainstalowałem plugin plug_hwd_vs_lang_polish, i w niektorych zakladkach nie mam spolszczonych napisów tylko napisy typu
HWDVIDS_RATING
<LI class=tabberactive>_HWDVIDS_SHARE<LI class="">_HWDVIDS_INFOczy tez w zakladka opis:

_HWDVIDS_DESC
_HWDVIDS_TAGS

co jest grane???

pomocy

http://fotofashion24.com.pl/joomla1.5/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=27&video_id=6

Ja mam to samo hwdvids recent, popular rated itp, jak to zmienic, to jakiesnazwy sekcji w programie, gdzie to edytowac ?

flidais
09-11-2010, 16:09
Ja mam to samo hwdvids recent, popular rated itp, jak to zmienic, to jakiesnazwy sekcji w programie, gdzie to edytowac ?
katalogzestrona/plugins/hwdvs-language/polish.fe.php dla frontendu

czajna
10-11-2010, 16:44
Potłumaczyłem część tych napisów, jednak nie mogę znaleźć fragmentów odpowiedzialnych za teksty np: "Your style", "Your configoration", "Create a playlist", czy ktoś wie gdzie to ustawić?


DEFINE("_HWDVIDS_RECENTVIDEOS","Ostatnie filmy");
DEFINE("_HWDVIDS_POPULARVIDEOS","Najpopularniejsze filmy");
DEFINE("_HWDVIDS_RATEDVIDEOS","Najwyżej ocenione filmy");

DEFINE("_HWDVIDS_MODPA","Oczekujące na akceptację");
DEFINE("_HWDVIDS_MODRV","Zgłoszone filmy");
DEFINE("_HWDVIDS_MODRG","Zgłoszone grupy");

DEFINE("_HWDVIDS_NAV_CREATEPL","Stwórz nową listę odtwarzania");
DEFINE("_HWDVIDS_NAV_YOURPL","Twoje listy");
DEFINE("_HWDVIDS_NAV_YOURCHANNEL","Twój kanał");

DEFINE("_HWDVIDS_VURL","URL do filmu");
DEFINE("_HWDVIDS_MORECATVIDS","Więcej filmów z tej kategorii");
DEFINE("_HWDVIDS_CATEGORY","Kategoria");

DEFINE("_HWDVIDS_ACCESS","Dostęp");
DEFINE("_HWDVIDS_ACOMMENTS","Zezwól na komentarze");
DEFINE("_HWDVIDS_AEMBEDDING","Zezwól na umieszczanie na innych stronach");
DEFINE("_HWDVIDS_ARATINGS","Zezwól na ocenianie");

DEFINE("_HWDVIDS_BUTTON_ADD","Dodaj");
DEFINE("_HWDVIDS_TITLE","Tytuł");
DEFINE("_HWDVIDS_DESC","Opis");
DEFINE("_HWDVIDS_BUTTON_SAVECHANNEL","Zapisz kanał");
DEFINE("_HWDVIDS_BUTTON_VIEW","Zobacz");
DEFINE("_HWDVIDS_BUTTON_SAVEPL","Zapisz listę");
DEFINE("_HWDVIDS_ADSEARCH","Wyszukiwanie zaawansowane");
DEFINE("_HWDVIDS_ASALL","Znajdź filmy ze wszystkim słowami");
DEFINE("_HWDVIDS_ASEXACT","Znajdź filmy z dokładną frazą");
DEFINE("_HWDVIDS_ASEX","Ale bez niechcianych słów");
DEFINE("_HWDVIDS_RPP","Wyników na stronie");
DEFINE("_HWDVIDS_ORGANISE","Organizuj wg.");
DEFINE("_HWDVIDS_RELEVANCE","Trafności");
DEFINE("_HWDVIDS_BUTTON_ADSEARCH","Szukaj");
DEFINE("_HWDVIDS_RATING","Ocen");
DEFINE("_HWDVIDS_DATEUPLD","Daty przesłania");

DEFINE("_HWDVIDS_META_NPL","Stwórz nową listę odtwarzania");

flidais
10-11-2010, 16:55
Potłumaczyłem część tych napisów, jednak nie mogę znaleźć fragmentów odpowiedzialnych za teksty np: "Your style", "Your configoration", "Create a playlist", czy ktoś wie gdzie to ustawić?


Te tłumaczenia trzeba zrobić w osobnych plikach, nie ma ich w plikach językowych.
"Your style" naprzyklad jest w plugins/hwdvs-template/default/templates/channel_add.tpl i channel_edit.tpl.
Reszta pewnie znajduje sie w plikach w tym katalogu.
Na przyszlosc polecam funkcjie 'znajdz tekst' w jakims total commanderze czy tez grepa jezeli mamy dostep do shella.

keyvee
10-11-2010, 21:31
wzor:
DEFINE("tekst który sie wyswietla (np hwdvids itp","Nowa Playlista");

czajna
17-11-2010, 23:25
Ma ktoś z Was może polską wersję obrazków używanych w komponencie?

3245

Robster
10-04-2011, 00:00
Ruszyło się coś od tamtej pory w tym kierunku (tłumaczenie)? Ja siedzę od 2h przy tym i za nic w świecie nie chcą mi się te fragmenty przetłumaczyć :)

AndiC
10-04-2011, 08:58
Robster, podaj mi maila na PW to wyślę ci mój plugin, poprawiony do nowej wersji HWD.
O jakie "fragmenty" ci chodzi ??

adbacz
16-04-2011, 17:58
Witajcie, ja od jakiegoś czasu po trochu piszę spolszczenie do tego komponentu. Spolszczony jest Front oraz kawałek Back-End`u. Został mi jeszcze jeden plik do przetłumaczenia. Plugin jak i plik jest dostosowany do wersji hwdVideoShare SVN r655 z dnia 16.02.2011 r.

EDIT:

Skończyłem tłumaczenie. Przetłumaczonych jest około 99.8% wszystkich fraz. Plugin języka polskiego jak i cały komponent można pobrać z tej strony:
Knowcomp.pl - Tłumaczenie hwdVideoShare 2.2.3 (http://knowcomp.pl/joomla/1-spolszczenia/6-tlumaczenie-hwdvideoshare-svn-r655-z-dnia-16-02-2011-r.html)

loza
05-06-2011, 16:59
Witajcie, ja od jakiegoś czasu po trochu piszę spolszczenie do tego komponentu. Spolszczony jest Front oraz kawałek Back-End`u. Został mi jeszcze jeden plik do przetłumaczenia. Plugin jak i plik jest dostosowany do wersji hwdVideoShare SVN r655 z dnia 16.02.2011 r.

EDIT:

Skończyłem tłumaczenie. Przetłumaczonych jest około 99.8% wszystkich fraz. Plugin języka polskiego jak i cały komponent można pobrać z tej strony:
Knowcomp.pl - Tłumaczenie hwdVideoShare 2.2.3 (http://knowcomp.pl/joomla/1-spolszczenia/6-tlumaczenie-hwdvideoshare-svn-r655-z-dnia-16-02-2011-r.html)

Kurcze chciałem to wkleic ale widze, że samautor się pofatygował. polecam to Tłumaczenie

dMondMon
20-07-2011, 18:14
Witam serdecznie,

Potrzebuje jakiś namiarów na spolszczenie hwdPHOTOshare...

pterodaktyl
26-10-2011, 15:25
moze odkop maly ale jak kolega wyżej potrzebuje spolszczenia do hwdPhotoShare:podstep:

gabriel8822756
31-10-2011, 02:27
Odświeżę trochę temat.Potrzebuje spolszczenia frontu do hwdVideoShare 2.2.3 oraz instrukcji jak zainstalować te spolszczenie gdyż czytając wypowiedzi zgubiłem się jeszcze bardziej, a może jest cała paczka instalacyjna ze spolszczeniem może być starsza wersja.
Pozdrawiam

pyziak
31-10-2011, 09:31
Zwale to na późną porę o której pisałeś post i po prostu byłeś zmęczony dlatego nie zauważyłeś na poprzedniej stronie tego wątku linku wielkiego jak koń do tłumaczenia
http://knowcomp.pl/download/func-startdown/6/

st.Medard
05-01-2012, 11:04
Witam, nie mogę dostać się do tłumaczenia na knowcomp.pl, wyskakuje mi błąd połączenia. Czy jest inna lokalizacja pliku? Ewentualnie czy ktoś uprzejmy wysłałby na emila aktualne tłumaczenie. Z góry dzięki.

Kusy
08-01-2012, 17:48
Zwale to na późną porę o której pisałeś post i po prostu byłeś zmęczony dlatego nie zauważyłeś na poprzedniej stronie tego wątku linku wielkiego jak koń do tłumaczenia
http://knowcomp.pl/download/func-startdown/6/
Witam.
Niestety strona z tłumaczeniem nie działa. Znalazłem jednak w sieci takie tłumaczenie: http://www.zorro.cal24.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=53&func=fileinfo&id=286
Zrobiłem do niego kilka poprawek na własny użytek i jest ok. Mam tylko jeden problem mianowicie jak włączam język polski język w hwdvideoshare, komponent przestaje działać na "prostych adresach" po wyłączeniu prostych adresów lub zmianie języka na angielski działa normalnie. Czy może ktoś z Was zna przyczynę ?

Pozdrawiam

sonra
07-02-2012, 23:22
Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyłączyć domyślny obrazek na filmach ? z góry dziękuje .