PDA

Zobacz pełną wersję : Templatka ComeDance



yossarian
15-10-2009, 20:33
Witam.
Chciałem wykorzystać templatkę ComeDance http://www.templatki.com/component/content/article/19-templatki-joomla-15/432-comedance
jednakże pojawia się "drobny" problem. Otóż w żaden sposób nie potrafię pozbyć się ani zmienić tekstu "Come Dance slogan text" widocznego na honorowym miejscu. Plik index.php szablonu jest jakby zaszyfrowany... Może ktoś z Was przerabiał ten problem i znalazł nań jakiś sposób..? Pozdrawiam... :)

magdaa
15-10-2009, 23:30
http://www.atxdesigns.com/design/Joomla-1.5-Templates/Come-Dance-Joomla-1.5-Template/flypage.tpl.html
to jest płatny szablon, a Ty być może masz tylko triala ...

yossarian
16-10-2009, 07:15
Dziękuję za odpowiedź :) Nie ukrywam, iż wiedziałem ,że jest to płatny szablon - miałem jednakże nadzieję, że istnieje również pełna darmowa jego wersja...
Jeśli byłby ktoś chętny do wykonania baaaardzo podobnej templatki (oczywiście nic za darmo) - to bardzo proszę o kontakt na PW

Jdwind
16-10-2009, 20:12
Templatka kosztuje prawie 40$, w przeliczeniu to jakieś 120 zł. Myślisz, że ktoś Ci zrobi taką za 30zł?

yossarian
16-10-2009, 21:07
Co Twój komentarz wniósł do mojego problemu..? Taki masz sposób na nabijanie postów..?
Dziękuję, prosze o zamknięcie tematu - poszukam pomocy gdzie indziej :)

jecio
13-07-2010, 08:44
Niejestem pewien ale jest sposób, otóż spróbuj wejsc na strone www i kliknij prawym przyciskiem myszy na źródło strony i skopiuj cała zawartość a potem z edytuj plik index, usun cała starą zawartośc poczym wrzuć nową. :)

Wiem ze temat był dawno założony ale może komuś innemu sie przyda.

alex51
13-07-2010, 09:22
@Jecio, ostrzegam przed pochopnym proponowaniem rozwiazań naruszajacych warunki licencji. Nie pochwalamy tu sposobów niezgodnych z prawem i obowiązującym u nas regulaminem!

tomaszek83
13-07-2010, 09:45
hehe... do tego jeszcze rozwiązań z czasów prehistorycznych które nijak mają się do rzeczywistości... skopiuj źródło... hehehe... dobre sobie... ;)

alex51
13-07-2010, 12:31
@Tomaszek83, treść postu kolegi @Jecio może i jest śmieszna jak i sam pomysł bezsensowny, jednak prezentacja działania mającego na celu obejście prawa nie jest już wcale śmieszna. Mam nadzieję, że w tym zakresie zgadzasz się z moją oceną wypowiedzi kolegi @Jecio.

tomaszek83
13-07-2010, 12:57
ależ ten punkt Twojej wypowiedzi @Alex51 nie podlega dyskusji... prawa autorskie rzecz święta. Natomiast mnie rozbawił element merytoryczny wypowiedzi kolegi @Jecio... zastanawiam się kto koledze takich bzdur naopowiadał... :D ...skopiuj źródło... hahaha...