PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent JSE Problem



david123
17-10-2009, 13:13
Witam szanownych forumowiczów.Piszę ponieważ mam pewien problem z komponentem do statystyk JSE.Instalacja przebiegła pomyślnie,jednakże nie wszystko dziła.Dostałem komunikat że musze wkleić srypt

<?php
if(file_exists("$mosConfig_absolute_path/administrator/components/com_jse/worker.jse.php")){
include_once "$mosConfig_absolute_path/administrator/components/com_jse/worker.jse.php";
}
?>

Ponieważ jestem początkującym użytkownikiem Joomla i nie bardzo wiem gdzie dokładnie wkleić ten kod,będe bardzo wdzięczny za instrukcje za co z góry dziękuje

zwiastun
17-10-2009, 13:45
Ponieważ jesteś początkującym użytkownikiem, to
1) dowiedz się coś więcej o Joomla, bo instalujesz jakieś starocie nie do tego wydania!
2) statystyki zostaw sobie na koniec, gdy opanujesz inne bardziej podstawowe umiejętności.

david123
17-10-2009, 17:43
Kiedy instalowałem ten komponent nie był stary.Podstawowe funkcje dzialają bez zarzutu do tej pory ,chciałem skorzystać z bardziej zaawansowanych funkcji tego komponentu,ale cuż.Moja strona stoi od dawna więc mysle że te "bardziej podstawowe funkcje opanowałem",a jeśli nawet nie wszystkie to chyba forum po to jest żeby się pytać.

zwiastun
17-10-2009, 17:58
Rozumiem, że to:


Ponieważ jestem początkującym użytkownikiem Joomla
to była tylko taka ściema?
To ściemniaj dalej!
I dalej uważaj, że moja poprzednia odpowiedź była po to, żeby sobie coś bez sensu napisać!