PDA

Zobacz pełną wersję : SOBI2 - problem z pluginem Featured Listings



egon170
18-10-2009, 12:18
Witam,
Mam problem z pluginem do SOBI2 - Featured Listings. Po jego rejestracji zaczyna działać. Jednak po 5-15 minutach plugin sam się wyłącza i nie wyświetla wpisów promowanych Po jego ponownej rejestracji ponownie działa kilka minut ..... Może ktoś się spotkał zpodobnym problemem ?

Jola
19-10-2009, 00:12
Witam,
rejestracji czyli włączeniu?
Czy po 5 - 15 minutach plugin się wyłącza?
Może po prostu nie wyświetla się na stronach zaznaczonych w ustawieniach dodatku.

egon170
19-10-2009, 09:24
Witam
Dokłądne objawy: rejestruję moduł - wymagane jest to do jego uruchomienia. Aby nie było niejasności - plugin został zakupiony dla tego serwisu! Napisałem do pomocy ale ngielski nie jest moją mocną stroną i czekam na odpoweidź. Mam jednak nadzieję, że może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie.
Po rejestracji wchodzę w ustawienia - i jest ok. Na tym etapie wyświetla promowane wpisy na stronie www zarówno na stronie głównej jak i w poszczególnych kategoriach.
Niestety po kilku minutach (nie ma reguły czasowej - od kilku minut do kilkunastu) plugin wraca do stanu sprzed rejestracji - i przestaje wyświetlać również promowane wpisy.
Przy próbie wejścia do pluginu pojawia się ponownie ramka z informacją o rejestracji (już jest wszystko wypełnione) i jak kliknę rejestruj na kilka minut ponownie wyświetlają się reklamy ....
Proszę o pomoc !

Michael_23
23-10-2009, 21:25
To napisz do producenta po polsku, jeśli angielski nie jest Twoją mocną stroną,
z tego co czytam w necie, Radek jest Polakiem - a przynajmniej "kuma" po po polsku.