PDA

Zobacz pełną wersję : Mambelfish - problem



Neo_b
18-07-2006, 15:35
Witam. Zostałem administratorem pewnej strony na Joomla! CMS. Mam jednak problem z mambelfish. Kiedy konfiguruję język polski, piszę translację, zaznaczam w zakładce 'Information' język oraz publikację, jednak na liście nadal nie jest ona aktywna, tak jakbym nic nie zrobił. Co robię źle?

Rybik
18-07-2006, 18:18
aktywna ? sprecyzuj to ...

moze chodzi o to ze jest niepelna tzn masz w serwisie 3 jezyki a translacje tylko w 2, opisz dokladnie jak i gdzie i czy to Mambel(nie dziala dobrze z J) czy Joomfish

Neo_b
18-07-2006, 18:43
Na pewno to jest Mambelfish, a jak chcę przetłumaczyć coś i wszystko robię jak trzeba, to jest nadal jakbym nic nie zrobił. :(

Rybik
18-07-2006, 19:46
i co jak wejdziesz po raz drugi w tlumaczenie to jest puste czy go po prostu nie widac na stronie ? Wezzesz facet pisz precyzyjnie bo nie chce mi sie ciagac Cie za jezyk o kazdy detal...
I czemu MBF skoro pod Joomla zle dziala ? Jak malo tlumaczen to pogon to do kosza i postaw JF

Neo_b
19-07-2006, 11:32
Skoro mówię, że jak tłumaczę, a później jest tak jakbym nic nie zrobił, oznacza to, że jak wchodzę ponownie znów nie ma. :P A serwis nie jest mój, lecz pewnych niemieckich znajomych. Główny admin pozwolił mi na nowo zainstalować komponent, ale nie wiem co mam zainstalować, żeby działało.