PDA

Zobacz pełną wersję : Niekompatybilne linki proste



justyska10
20-10-2009, 22:00
Hej. Od razu mówię, że wiem, że problem dotyczy najprawdopodobniej modułu ale chcę wiedzieć czy można to jakoś obejść. Moduł wyświetla na stronie głównej Sekcje (tworzy je automatycznie). Problem w tym, że po kliknięciu na daną sekcję otwiera się strona, której nie ma gdyż moduł tworzy jakiś dziwny link, np. zamiast /newsy/ moduł dodaje jakieś swoje rozszerzenie i link wygląda tak: /newsy/1-newsy/
Moje pytanie brzmi, czy można to jakoś obejść. Próbowałam zrobić przekierowanie ale rzecz jasna się zapętla. Macie może jakieś pomysły?
Strona nad którą pracuję chwilowo znajduje się pod adresem: http://www.mikepuch.eu i dla przykładu w górnym menu jest utworzony link do NEWSów (który jest ok) a w contencie strony poniżej sekcja NEWSY (tuż nad słowem Irlandia), która odsyła już do dłuższego linka pod którym oczywiście nic nie ma.
Oczywiście moduł nie daje możliwości edycji odsyłaczy sekcji. Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałam i jakiś dociekliwy specjalista udzieli mi choćby wskazówkę. Z góry dziękuję.

sasiad
20-10-2009, 22:44
Pod FF wszystko działa dobrze.

justyska10
20-10-2009, 22:57
znalazłam rozwiązanie, utworzyłam dwa linki do newsów w menu górnym z czego do jednego zrobilam przekierowanie a drugi przeznaczylam na straty (w jego sciezce jest index z przekierowaniem). dzieki czemu ominelam petle. pzdr

Dylek
20-10-2009, 23:04
Oczywiscie zakladajac ze licencje na na JA Teline III posiadasz....