PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wyświetlaniem aktualności



thordur
21-10-2009, 02:42
Mam ustawione w moim portalu aby forum do którego przejscie znajduje się w menu głównym oraz menu górnym otwierało się w nowym oknie rozciągnięte na całą szerokość (skopiowałem wszystkie moduły w moim portalu w panelu admina i ustawiłem by wyświetlały się na wszystkich stronach oprócz forum). Niestety od tego momentu wszystkie aktualności które dodaję również wyświetlają się na całą szerokość strony bez modułów (wcześniejsze aktualności wyświetlają się bez problemu z uwzględnieniem modułów). Pytanko co mam w tej sytuacji zrobić by nowo dodawane aktualności również wyświetlały się z modułami znajdującymi się po lewej oraz prawej stronie serwisu?

pyziak
21-10-2009, 07:50
Witam.
Nie wiem czy dobrze kombinuje, bo to sucha moja teoria:
Ja bym zrobił tak: zostawiłbym jak było (czyli gdy wszystko wyświetlało się dobrze) dla forum przydzieliłbym inną theme (taką, która wyświetla się po całości) ewentualnie skopiowałbym ta twoją i nazwał ja inaczej i ją ustawił, żeby wyświetlała się szerzej (o ile oczywiście ma taką możliwość), kwestia wyświetlania modułów to oczywiście prosta sprawa, że mają się wyświetlać tam gdzie maja.

thordur
24-10-2009, 02:19
dzięki wielkie pyziak. zrobiłem jak zaproponowałeś, wrzuciłem osobny szablon dla forum. otwiera się tak jak chciałem, na całą szerokość i wszystko byłoby super gdyby nie to że po kliknięciu na jakiś temat przenosi mnie z powrotem do głównego szablonu joomli.

thordur
25-10-2009, 14:14
Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Bardzo proszę o pomoc