PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie do Populusa



damian
21-10-2009, 17:07
Tak jak w tytule Panowie, szukam spolszczenia do tej przrobki Joomli. Mam jakies slabiotkie spolszczenie strony ale jest tam przetlumaczonych tylko doslownie kilka zdan. Ja potzrebuje pelnego spolszczenia zaplacza i strony.
Pozatym bede wdzieczny za informacje o wszelakich dodatkach do Populusa rozszerzajacych portal spoleczny (skórki, boty, moduly i komponenty)
Z gory dzieki za pomoc :):D

zwiastun
21-10-2009, 17:29
Chyba nie bardzo wiesz, co takiego pobrałeś (przypuszczalnie z RapidShare). Dowiedz się zatem najpierw, co to takiego, a jak się już dowiesz, to darujesz sobie takie pytania!

damian
21-10-2009, 17:36
A skad i o co ta bulwersja. Zadałem proste pytanie i nie wiem dlaczego mialbym go sobie darowac. Nie potrafisz pomoc a nawet normalnie sie odezwac to wogle daruj sobie komentowanie :)

zwiastun
21-10-2009, 20:13
Na durne rozmowy nie mam najmniejszej ochoty. "Przeróbka" Joomla nazywająca się "Populus" nie istnieje. Pomocy szukaj u oszusta, u którego tę przeróbkę nabyłeś!

damian
21-10-2009, 20:27
Nie rozumiem ... skrypt pobrałem z serwera http://www.darmowe-skrypty.pl Nie miałem pojęcia ze jest do nielegalna przeróbka. Tak wiec prosze bez pretensji. Szukałem czegos dobrego pod portal spolecznosciowy i ten okazal sie najlepszy. A swoja droga to nikt w oomli nie wpadl na to zeby napisac cos w tym stylu ??

zwiastun
21-10-2009, 20:29
Ja nie napisałem, że to jest nielegalna przeróbka! Skoro coś pobierasz, to doszukaj informacji na ten temat!
A swoją drogą - zanim coś napiszesz o Joomla, to się czegoś o tym Joomla! dowiedz!

damian
21-10-2009, 21:07
To nierozumiem o co ci chodzi i czemu nalatujesz na tego Populusa. :(

zwiastun
21-10-2009, 21:14
1. Populos to nazwa szablonu opracowanego w pracowni RocketTheme, wydanego na licencji komercyjnej, a nie bezpłatnej! (grudzień 2007)
2. Szablon został dostosowany do rozszerzeń społecznościowych (Fireboard, GroupJive, CB).
Wszystko!

damian
21-10-2009, 21:17
No ok ... rozumiem. To niedobrze ze inne portale udostepniaja go teraz za darmo bo ktos na tym traci. Ale to co sugerujesz teraz ze powinienem usunac skrypt ze swojej strony ?? Zapytalem tylko o spolszczenie tej wersji a ty rozbisz z tego wielka awanture :(

zwiastun
21-10-2009, 21:35
Wybacz, ale albo jesteś naiwne dziecko neostrady, albo udajesz!
Wpisanie w Googlach 'populos joomla" na pierwszej stronie daje linki do Rapidshare.
Jeśli natomiast chodzi o informację na stronie, z której pobrałeś skrypt, to nie trzeba wielkiej przenikliwości, żeby się domyśleć, że coś tu nie gra!

Udajesz naiwniaka z wizerunkiem Einsteina? Dobre!

damian
21-10-2009, 21:40
No dobra polec mi jakakolwiek niekomercyjna wersje Joomli dostosowana po portal spolecznosciowy a z miejsca usune to co mam i zastapie tym co mi polecisz :) I masz problem rozwiazany ;)

pyziak
21-10-2009, 21:45
Widzisz to trzeba było tyle wypowiedzi, żeby zrozumieć @Zwiastun'a ?
Poczytaj podstawy to co ma @Zwiastun w swojej stopce, a sam sobie odpowiesz na te pytania i przy tym jeszcze jeszcze będziesz się śmiał jaki byłeś niesamowicie zacofany względem Joomla

zwiastun
21-10-2009, 21:52
Ja rozumiem, że masz prawo nie wiedzieć.
Ale nie rozumiem - nie zrozumiem ludzi, którzy porywają się na budowanie skomplikowanego portalu, a nie mają
-czasu?
-ochoty?
-siły?
-umiejętności?
-rozumu?
w gruncie rzeczy nie wiem czego - żeby poznać jakieś podstawy!
Chcesz korzystać z Joomla, a nie zadałeś sobie na tyle trudu, żeby wiedzieć, co to w ogóle jest. Masz czarno na białym napisane, jakie społecznościowe rozszerzenia zastosowano w badziewiu, które skądś pobrałeś, ale nie chce Ci się sprawdzić, co to takiego, czy to płatne, czy nie. Napisałem wyraźnie, że "Populus" to nazwa komercyjnego szablonu. Ale ponieważ nie masz podstawowej wiedzy o Joomla, to nie bardzo rozumiesz, co tu legalne a co nielegalne.

Więc może zamiast nękać użytkowników i administratorów forum nieprzemyślanymi pytaniami, lepiej byłoby skorzystać z wyszukiwarki tego forum i poczytać na temat rozwiązań dla portalu społecznościowego? O innych przydatnych lekturach nie wspomnę!

PeFik
21-10-2009, 22:56
Dowód:
http://demo.rockettheme.com/?template=populus
http://demo.rockettheme.com/dec07_j15/
Szablon - jest komercyjny - i z pewnością w kodzie to widać!
http://www.rockettheme.com/images/joomla/details/populus/populus-details-thumb.jpg

a serwis darmowe-skrypty.pl - to kopalnia pirackich, nullowatych wersji. To, że Joomla jest za free nie oznacza, że wszystkie szablony też.

p.s.
damian (http://forum.joomla.pl/member.php?u=22711) - niech się cały Elbląd za Ciebie wstydzi, bo nie wiem czy udajesz, czy jesteś ..... ignorantem. Przy okazji Windowsa i Offica też masz z "darmowe-aplikacje.pl " ? Założę się o 100 że tak.

damian
22-10-2009, 01:38
Zwiastun jak slusznie zauwarzyles to niemam zbyt wielkiego pojecia o Joomli. Dlatego grzecznie (a wrecz pokornie ;) ) prosze Cie o poinstruowanie mnie jak ( przy wykorzystaniu jakich dodatkow, modulow, itp.) moge stworzyc dobrze rozwiniety portal spolecznosciowy. Bardzo wazne sa tu dla mnie rozwiniete funkcje profilow uzytkownikow tzn. zeby zawierały one takie elementy jak:
-awatar profilu
-galeria dla kazdego profilu z mozliwoscia komentarzy
To takie podstawowe elementy ktore dawal mi Populus ( ktorego juz usunolem z mojego serwera) jutro od rana chcialbym zaczac prace nad postawieniem nowego portalu.Lecz tym razem zgodnego z zasadami i regulaminem uzytkowania :D
Z gory wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc.:)

zwiastun
22-10-2009, 05:45
Korzystaj z forum. Ne chodzi o pokorę, tylko szanowanie czasu i miejsca. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "społecznościowe", by dostać w wynikach tę stronę:
http://forum.joomla.pl/search.php?searchid=958995

PeFik
22-10-2009, 08:38
lub też wystarczy wpisać w google "serwis społecznościowy joomla budowa" i pierwsze 10 wyników - a tam rozdział 6.


lub dla osób, które chcą zainwestować parę zł -> JomSocial + spolszczenie (allegro) + szablon jakiś

damian
22-10-2009, 13:33
Dzieki wszystki za porady i naprowadzenie. W zwiazku z tym usunolem z serwera omawianego Populusa to zamykam ten temat i otwieram nowy :)