PDA

Zobacz pełną wersję : Portal spolecznosciowy na bazie Joomla 1.5.14



damian
22-10-2009, 13:46
Tak jak w temacie. Inetersuja mnie wszystkie dodatki do w/w wersji Joomla ktore pomoga mi stworzyc portal spolecznosciowy.
Przedewszystkim moduly do obslugi kont uzytkownikow i rozszerzajace ich mozliwosci tj. awatary na profilu itp.
Ponadto bede wdzieczny za polecenie jakiegos modulu tworzacego galerie zdjec (kazdy profil moze zakladac wlasna), z mozliwoscia komentowania i oceniania zdjec. Jak tez ineteresuje mnie modul dodajacy mozliwosc ladowania na serwer i wyswietlania filmow uzytkownikow.
I kolejny badzo wazny modul to rozszerzony dzial "Download"
Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc.:rolleyes:

omen1989
22-10-2009, 13:51
jejku... myślałem, że coś wyniesiesz z konwersacji ze zwiastunem...
forum nie jest po to by userzy tłumaczyli ci krok po kroku co masz zrobić. kup sobie książke jakąś i czytaj. używaj google. sam się przekonałem, że to nie jest takie trudne;p

a teraz na temat. wiele rozszerzeń do joomla masz na extensions.joomla.org.
co do downloadu to remistory.

damian
22-10-2009, 14:15
Dzieki wielkie :) Temat uwazam za zamkniety :) A moje postepy mozecie obserwowac na www.damian.liveisp.pl Dzieki

PeFik
22-10-2009, 15:08
na razie to ja widzę "rozstępy" a nie postępy.

Po kiego diabła instalujesz przykładowe treści - budując własny serwis... ? Dobra co ja tam będę pisał, ucz się na błędach.

damian
22-10-2009, 15:12
Dzieki za rade :) Napewno z niej skorzystam i zaraz je odinstaluje :)

damian
22-10-2009, 15:33
Skorzystalem z rady PeFIkA i zabieram sie za instalacje od podstaw :)

PeFik
22-10-2009, 18:04
Skorzystalem z rady PeFIkA i zabieram sie za instalacje od podstaw :)

Tylko teraz nie pisz, że włączyłeś komputer, uruchomiłeś przeglądarkę - forum TO NIE TWEETER, nie śmieć.

omen1989
22-10-2009, 19:03
:) damian po prostu chce, żebyśmy widzieli jakie postępy robi i tym samym uważali go za lepszego ludzia:)