PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla i baza danych



Karol Stefaniak
22-10-2009, 14:42
Witam
Czy istnieje moduł, który działa na zasadzie formularzy na stronie które po wypełnieniu danymi zapisywały by rekordy do bazy danych mysql (najlepiej oddzielnej). Coś na zasadzie, że ktoś po wejściu na stronę mógłby wpisywać w formularze wszystkie przeze mnie wcześniej zdefiniowane dane, które po kliknięciu "zapisz" dodawały by rekordy do bazy danych a następnie na innej stronie możliwy był by ich odczyt?

Pozdrawiam
Karol

maćku
22-10-2009, 18:00
ChronoForms. Mogę również polecić Logos Form and Report Manager.

big_krzysiek
22-10-2009, 20:28
zastanow sie tez nad paczka ckforms...(kompenent, modul, plugin, plik jezykowy)
chyba najlepszy do tworzenia formularzy, z jakim sie spotkalem...i po polsku od zaplecza...
opcja o ktorej piszesz jest tez dostepna...

Karol Stefaniak
24-10-2009, 18:03
dziękuje wszystkim za podpowiedzi :)

mikr23
20-02-2010, 10:26
Witam. Jak odczytać dane z formularza zapisanego w ChronoForms? Nie mogę ustawić aby wysyłało na maila.

big_krzysiek
20-02-2010, 12:02
w trzeciej zakladce (adres email):
zaznaczasz w polu Powiadomienie przez Email: tak
w polu mail do: wpisujesz adresy, na ktore ma formularz wysylac maile

do zebrania maili w jednym miejscu zastosuj modul (http://ckforms.cookex.eu/download/download.php) ckforms

mikr23
20-02-2010, 13:02
Dzięki. Ustawiłam ale wywala mi komunikat "DB function failed with error number 1064
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-poznajmysie ORDER BY cf_id LIMIT 0,20' at line 1 SQL=SELECT * FROM jos_chronoforms_ankieta-poznajmysie ORDER BY cf_id LIMIT 0,20" I co z tym zrobić?