PDA

Zobacz pełną wersję : Illegal variable passed to script. - nieznana przyczyna



Micky
25-10-2009, 13:28
Illegal variable _files or _env or _get or _post or _cookie or _server or _session or globals passed to script.

Mam joomlę postawioną na localhost. Do tej pory wszystko pięknie działało bez większych problemów. Dzisiaj z nieznanej przyczyny nagle wyskoczył ten błąd. Nie mam pojęcia co mogło być przyczyną. Nic nie gmerałem na zapleczu (nawet nie byłem zalogowany). Edytowałe tylko szablon wprowdzając skrypty JavaSript jednak po cofnięciu zman w edytowanym szablonie błąd nadal się pojawia.

Pojawia się wszędzie. Nie wyświetlają sie żadne podstrony. Nawet logowanie do zaplecza. Pojawia się na białym tle wyżej cytowana linijka.

Najprawdopodobniej jest to błąd generowany przez sam silnij Joomla! (gdyby to był błąd PHP byłaby podana ścieżka do pliku i linia gdzie błąd wystąpił).

Próbowałem szukać w internecie odpowiedzi oraz przeszukałem forum. Niestety nie udało mi sie znaleźć żadnych aktualnych informacji.

Joomla! 1.5.14 PL

Jola
25-10-2009, 18:27
Witam,
"Niestety nie udało mi sie znaleźć żadnych aktualnych informacji." - słabo szukałeś. Na hasło "Illegal variable _files" pojawiają się wyniki z rozwiązaniami w zależności od działań zastosowanych wcześniej przez "użyszkodnika" :)