PDA

Zobacz pełną wersję : zOOm Gallery - prosze o szybka pomoc



Kamil Wolski
19-07-2006, 12:41
Witam.

Uporałem się w koncu ze wszystkim co mnie nurtuje przy obsłudze zOOm Gallery ale zostały mi jeszcze trzy problemy... drobne, ale jestem perfekcjonista ;).

1. Chcialbym aby nie bylo "gornej belki" w zOOm Gallery gdzie miedzy innymi wyświetla się nazwa pliku. Np w dziale Eksperyment wyglada to tak:

"Eksperyment > ja.jpg" - chcialbym aby to zniknelo.

2. Chcialbym aby nie wyswietlal mi sie teks np "2 znaleziono - na 1 z 1 stron", mimo ze opcje "Pokaz tekst ZNALEZIONO MEDIOW" mam wylaczona (ustawione na "nie")

3. Chcialbym aby miniaturki Gallerii wyswietlaly się pod nazwą tejżę gallerii, a nie po jej prawej stronie.

Czy te rzeczy o ktorych napisalem powyzej, sa wykonalne? Jesli tak, bym byl bardzo wdzieczny za pomoc.

Z gory dziekuje i pozdrawiam!

zwiastun
19-07-2006, 13:26
Wszystko jest wykonalne. No prawie. ALe jeśli czekasz na gotowca, to raczej się nie doczekasz. Niektóe z kwestii reguluje zwykły kod HTML (nawet jeśli wpisany w skrypt PHP). Bodajże w pliku /www/galleryshow.php albo /www/view.php

Kamil Wolski
19-07-2006, 14:51
Nie czekam na gotowca ale mniejwiecej na naprowadzenie co to sa za elementy. Niestety w HTML'u nie jestem zbyt dobry a juz w innych jezykach to wogole laik, a bardzo by mi zalezalo na tym

zwiastun
20-07-2006, 00:55
HTML to taki "język", który mówi: to jest nagłówek, to jest akapit, to jest lista punktowana. Dzieci w 6 klasie uczą się go na kilku zajęciach i potrafia niexle poslugiwać. Może akurat ktoś ma takie rozwiązanie,w co wątpię, i Ci podeśle. Wiesz które to pliki, podręczników HTML-a w Sieci od liku w każdym języku. Przyda Ci się także przy innych okazjach. (podobno za kilka lat to wszyscy będa gadać xHTML-em, więc nie stracisz :))