PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja virtuamart



robison
27-10-2009, 19:22
Czy instalacja joomla na darmowych serwerach wyłącznie w celach testowych, przesłania komuś linku do strony joomla wraz z komponentem virtuamart, np. 00webhost, luahosting, cba, yoyo, jest w ogóle możliwe? Czy zmiana uprawnień do katalogów na 755 i plików na 644, zmiana pliku configuration.php cokolwiek mi da?

MagicWawa
27-10-2009, 19:40
A w czym Ci to ma coś dać, bo ja nie zrozumiałem ani jednego słowa z tego, co napisałeś, a uchodzę za osobę, która czyta ze zrozumieniem. Napisz w naszym rodzimym języku o co Ci chodzi, to zapewne ktoś Ci pomoże.

robison
27-10-2009, 22:14
Czy na darmowych serwerach, np. w 00webhost, luahosting, cba, yoyo, można zainstalować joomla z komponentem virtualmart? Tylko w celach testowych, np. żeby przesłać komuś link w celu oceny, analizy. Zgodnie z instrukcją "podstawy podstaw" zmieniłem uprawnienia do katalogów na 755, do plików na 644, niestety, komponentu virtualmart nie mogę zainstalować. Czy popełniam gdzieś jakiś "wielbłąd"", czy jest to wina serwera?

abba1234
20-01-2010, 01:52
mam hosting darmowy na byethost i wydaje mi sie, ze problem jest w wielkosci pliuku. 2mb jest max na bye vm ma 2.2 - taki sam problem mialem z cb.

teraz pytanie - czy jest jakis sposob, na zainstalowanie tego? czy jak zapytam admina to mi zwiekszy limit - tylko na zainstalowanie tego komponentu?

i rozumiem, ze problem 2mb znika po upgrade hostingu na platny. - czy jak juz mam placic za hosting to byethost jest dobrym rozwiazaniem, czy za takie same pieniadze wybrac inny???


pozdro dla wszystkich

abba1234