PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z undefined



damian
28-10-2009, 01:08
Otuz gdy probuje edytowac niektore z pol informacji badz tez artykuły to w polu edycji i miejscu publikacji zamiast żądanego tekstu pojawia sie napis "undefined". Wiem że ma to jakis zwiazek z funkcja o nazwie "notice" ale za groma nie moge jej znalezc. Znalazlem kilka artykulow na ten temat jednak kazdy z nich odwołuje sie konfiguracji globalnej ktora mozna bylo odnalezc w starszych wersjach Joomli, ja natomiast korzystam z ver. 1.5.14 ... a tutaj pomimo dlugich poszukiwan nie udało mi się namierzyć tych ustawień.:confused:
Z góry wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc.:D

zwiastun
28-10-2009, 09:01
Konfiguracja globalna - Serwer - raportowanie błędów

damian
28-10-2009, 16:48
Dzieki wielkie :D

damian
28-10-2009, 22:32
Niestety to nie jednak nie pomoglo :(
Za kazdym razem gdy chcem w edytorze wpisac jakis opis lub artykul to zamiast tekstu widze napis undefined :(

Czy ktos potrafi to rozwiazac??

mati1987
17-02-2010, 18:12
Mam ten sam problem!
Czy ktos pomoże?

damian
18-02-2010, 17:34
Problem juz dawno udało mi sie rozwiązać. i I przepraszam że dopiero teraz pisze o tym. Ale lepiej późno niż wcale.
Wystarczy wejsc w ustawienia edytora Tiny MCE tzn. Panel adminia joomla-->górne menu-->Rozszrzenia-->Dodatki-->Editor - TinyMCE. I tutaj w ustawieniach po prawej stronie widzimy opcje o nazwie Tryb pracy, z mozliwościa wyboru trzech ustawien (tj. Prosty, Rozszerzone, Rozszrzony) z rozwijanej listy. Wybieramy tryb o nazwie Rozszrzone. Prwdopodobnie w chiwli gdy pierwszy raz weszłes w te ustawienia miales ustaione na "Rozszrzony" i to w tym tkwił problem. Źródłem tego problemu jest jakis błąd w tłumaczeniu ale dokładnie nie znam jego źródła. W każdym bądź razie po zmianie tego ustawienia u mnie wszstko powróciło do normy. Daj znać czy Tobie także to pomogło. :up:
Pozdrawiam :lol:

damian
18-02-2010, 17:40
Aha i sprawdź także jak masz ustawione kodowanie encji ... powinno być na surowe/utf-8

mati1987
18-02-2010, 20:28
Dziek! Pomogło! Teraz wszystko jest OK.

Pozdrawiam!