PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria Savira - jak zmienić?



mwaloos
28-10-2009, 12:08
Witam,

Jest takie rozszerzenie Savira PhotoGallery (http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/photo-flash-gallery/9083). Zainstalowałem ja sobie jednak chciałby mieć np. dwa albumy. Tzn. na jednej podstronie ładuje sie savira z galeria 'kotków' a na innej podstronie laduje sie galeria z 'psów'.

Na chwile obecna ona jest wersji ze mozna tylko jedna galerie i 9 fotek dac jak dla ilosc wystarczająca.

Nie wiem jak sie do końca do tego zabrać.
Chciałem napisac moduł z zmiennym parametrem sciezki do zdjec jednak nie wiem jak to zrobic. Rozumiem ze trzeba napisac plik xml i php.

Prosze Was o pomoc.
Pozdrawiam

big_krzysiek
28-10-2009, 18:33
Savira PhotoGallery jest to modul...wiec mozesz go kopiowac, wlaczac i wylaczac wg uznania

fotek mozesz dodac do folderu images ile chcesz..edytujac plik gallery.xml i mod_savira_photogallery.xml

nie zapomnij o zmianie podpisow pod zdjeciami...tlo tez proponuje usunac, albo zmienic na inne...

mwaloos
28-10-2009, 22:00
tyle wiem jednak nie o to mi chodzi - jeszcze raz napisze tak jak w pierwszym poscie - chce miec dwie rozne galerie. zainstaluj savire i sprawdz czy da sie tak zrobic jak pisalem.