PDA

Zobacz pełną wersję : ArtBannersPlus Panel kontrolny PROBLEM



nebri
29-10-2009, 21:42
Witajcie.
Jak można zrobić w Componencie, ArtBannersPlus żeby mi wszystkie 5 Banerów mi wyświetlało bo na chwilę obecną nie pokazuje ich wszystkich tylko jeden a ja chciałem wszystkie i np żeby pokazywało 5 lub 6 ze wszystkich kategorii.
POMOCY.

zwiastun
29-10-2009, 21:48
Mam widocznie zły dzień.
Chcesz pomocy? Zachowuj się!
1. Śmiecisz
2. Krzyczysz
3. Nie doczytałeś podstawowych informacji o modułach typu Reklama.

nebri
29-10-2009, 23:15
tak bardzo potrzebuję pomocy i przepraszam

zwiastun
29-10-2009, 23:27
Ale to nie powód do omijania regulaminu :)
Obowiązują mniej więcej te same reguły:
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/195/26/
W jednej pozycji modułów możesz umieścić moduł 1 raz. Stwórz kopię modułu, stwórz kopię pozycji, nazwij pozycję inaczej, umieść w niej moduł - to tak na szybko i w skrócie

nebri
29-10-2009, 23:51
ale w podstawowym module do bannerów wyświetla ich kilka w jednym module a tu nie da się tak

nebri
30-10-2009, 00:08
coś takiego mam tylko nie umiem ustawić?

count: ilość reklam, które mają być wyświetlane z oznaczonych kategorii lub klientów.
Przykład - count=4 - Pokaże 4 reklamy z oznaczonej kategorii lub oznaczonego ID typu reklam.

categories: identyfikator kategorii reklam, któe chcesz wyświetlać.
Przykłady - categories=1,4 - Pokaże reklamy z kategorii 1 i 4 (w trybie Losowy, jeśli jest w kategorii więcej niż jedna reklama). Jeśli jest więcej niż jedna reklama, pokazuje w tym samym czasie różne reklamy z tych kategorii. ID kategorii możesz odczytać z sekcji ArtBannersPlus -> Kategorie (zobacz kolumnę ID po lewej stronie nazwy)

banners: Ustala ID reklam, które chcesz wyświetlać.
Przykład - banners=1,7,8 - Pokaże reklamy z ID 1, 7 i 8, jeśli ich ilość jest równa 3. Jeśli ilość jest równa jeden (1) pokaże za każdyym razem jedną reklamę. ID reklamy możesz odczytać w sekcji ArtBannersPlus -> Reklamy (zobacz kolumnę ID po lewej stronie nazwy)

clients: Ustala ID klientów, których reklamy chcesz wyświetlać.
Przykład - clients=1,7,8 - Pokaże reklamy klientów z ID 1, 7 i 8, jeśli ich ilość jest równa 3. Jeśli ilość jest równa jeden (1) pokaże za każdyym razem jedną reklamę. ID klienta możesz odczytać w sekcji ArtBannersPlus -> Klienci (zobacz kolumnę ID po lewej stronie nazwy)

random: Wyświetla reklamy losowo.

inesfryzjer
08-01-2010, 19:16
Witam, załączam component + moduł ArtBannerPlus, który u mnie działa.
W module można już określić wszystkie parametry, dodatkowo component jest spolszczony.

kangurrr
03-03-2010, 16:16
hey a czy mozna wkleic skrpyty java do artsbanner?

Gregh
20-03-2010, 09:51
Tylko coś nie halo jest. W module wywala z boku - dla tego modułu nie określa się parametrów. Czyli jak rozumiem, nie mogę sobie skonfigurować ani ilości ani klientów ani orientacji?

menhold
22-06-2010, 10:50
Ja mam następujący problem z tym modułem. Otóż, opublikowany banner w formacie SWF - nie odtwarza się w pętli. Wszystko jest dobrze, prócz tego, że nie odtwarza się w pętli. Pomoże ktoś?

Szukałem w Internecie, ale niestety nie udało mi się znaleźć tego, czego szukam.

inesfryzjer
22-06-2010, 22:44
Tak to prawda, moduł jest coś popsuty i trzeba w kodzie dopisać kilka linijek.

menhold
23-06-2010, 09:43
inesfryzjer: a nie masz czasem dobrej wersji tego modułu, bądź może masz zmienioną? :P

inesfryzjer
03-08-2010, 22:54
napisz do mnie na maila to pogadamy co by można zrobić w tej sprawie