PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł? Coś ala news?



belzewub133
30-10-2009, 00:46
Witam, mam nową joomle, w menu założyłem sekcje i kategorie kalendarium wyjazdów w którym mogę przeglądać co gdzie jaki wyjazd.
Chciałbym po prawej stronie stworzyć ramkę w której by wyświetlało same linki do wyjazdów zbliżających się i po kliknięciu przeniosłoby mnie do artykułu. Jak czegos takiego dokonać? COś poprić trzeba z modułami lecz nie wiem jak ;p

pyziak
30-10-2009, 15:34
Jeżeli to ma być coś na zasadzie kalendarium, to użyj do tego kalendarza, prawie każdy z nich ma możliwość wyświetlania zbliżających się wydarzeń.
Ten jest dość dobry: http://www.jevents.net/

belzewub133
03-11-2009, 10:19
A mam, pytanko mogę go wykorzystać na firmowej stronie która jest wizytówką firmy?

belzewub133
03-11-2009, 10:20
Potrzebował bym jeszcze również do takiego samego zastosowania, prostą galerie zdjęć tzn klikam w obrazek i się powiększa. Nic więcej, co mi polecicie?

pyziak
03-11-2009, 14:02
na pewno to możesz edytować swój post, a nie pisać jeden pod drugim, możesz również poczytać o licencji na jakiej jest interesujący komponent,
możesz również poczytać o galeriach, możesz też se je przetestować, ale najważniejsze, że możesz napisać w dziale ZLECĘ - i wtedy nie będziesz musiał tracić czasu na pisanie postów.