PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery a AdSense



maisa
30-10-2009, 15:20
Witam

Jest możliwość umieszczenia reklam Google AdSense gdzieś w galerii? np pod zdjęciem ?

KejeN
25-11-2009, 16:14
Siema. Jest. Musisz edytowac opdowiedni plik .php odpowiedzialny za wyswietlanie widoku detali.

vioka
09-05-2011, 17:47
stary temat, ale może ktoś pomoże w jakich plikach tego szukać ?

headge
09-05-2011, 20:03
components/com_joomgallery/views/detail/tmpl

maisa
09-05-2011, 21:42
dodam że w pliku default.php ja osobiście dodaję pod samym zdjęciem reklamę pod fragmentem

<?php endforeach;
endif;
if($this->_config->get('jg_motionminis') == 2): ?>
</div>
</div>
</div>


demo możesz zobaczyć na mojej stronie www.MiastaDawniej.pl (http://miastadawniej.pl)

Jest też inny sposób ale gorszy efekt opisany jest tu http://www.en.joomgallery.net/documentation/common-information/module-positions.html na postawie tego poradnika zrobiłem pod każdą fotografią "Udostępnij na facebooku"

vioka
10-05-2011, 14:19
Bardzo dziękuję, zaoszczędziło mi to szukania :-)

maisa
10-05-2011, 14:30
Cała przyjemność po mojej stronie :)

Qbaz
15-05-2011, 23:23
Odkopuję temat, ponieważ natknąłem się na problem z tym facebookowym share buttonem. Zupełnie nie wiem jak mam dodać te pozycje modułów, przeczytałem ten poradnik, który kolega udostępnił wyżej (http://www.en.joomgallery.net/documentation/common-information/module-positions.html) i za nic nie wiem jak się do tego odnieść. Może ktoś po trochu naprowadzić?

Z tym dodaniem reklamy pod widokiem zdjęcia też mam problem. Stworzyłem nową reklamę w adsense i wklejam dokładnie tam gdzie napisał użytkownik powyżej, żadnych zmian.

maisa
16-05-2011, 01:15
Pobierz np moduł mod_facebookshare i w jego ustawieniach wpisz np tytuł "Podziel się fotografią ze znajomymi" pokaz tytuł i włączony daj na tak a w polu pozycja poprostu myszką zaznacz i usuń prawdopodonie będzie napisane "left" i wpisz np jg_detailbtm i pojawi się udostępnianie pod zdjęciami a co do reklam prościej się nie da wyjaśnić może masz włączony jakiś program blokujący reklamy w przeglądarce ?

vioka
16-05-2011, 09:37
Qubazowi chyba chodziło o to jak te pozycje dodać do szablonu i w którym miejscu.

Qbaz
04-06-2011, 17:11
Chciałbym umieścić reklamy adsense pomiędzy obrazkami, powiedzmy za 3 obrazkiem i np. za ostatnim. W którym pliku od joomgallery powinienem dodać kod reklamy?

maisa
04-06-2011, 17:17
components/com_joomgallery/views/detail/tmpl/default.php

Qbaz
04-06-2011, 20:10
Trochę mam z tym problem, mógłby mi ktoś pomóc z umieszczeniem tych reklam? Gdzie mam wkleić kod tej reklamy, aby wyświetlić reklamę pod 2 obrazkiem i np pod ostatnim na stronie?

KejeN
05-06-2011, 08:37
Chcesz wrzucać reklamy w widoku galerii a nie w widoku pojedynczego zdjęcia i jeszcze po 2 i ostatnim zdjęciu?
To już będziesz miał trudniejszą sytuację niż proste wklejenie kodu w odpowiednie miejsce.
Chyba trzeba wpisać jakąś instrukcję warunkową z użyciem wyrażeń regularnych.
Ja zrozumiałem to tak.
Może wytłumacz / pokaż dokładnie co chcesz osiągnąć to zobaczę czy będę w stanie coś podpowiedzieć.

Qbaz
05-06-2011, 10:44
Tak wygląda przykładowa strona mojej galerii.

http://imageshack.us/photo/my-images/204/beztytuuny.jpg/

Chciałbym dodać reklamę za 2 obrazkiem i powiedzmy za ostatnim.

Jeżeli dodanie za drugim i za ostatnim będzie ciężkie to może da chociaż za którymś z kolei? Po prostu chcę wkomponować reklamę między te obrazki.

KejeN
06-06-2011, 17:32
Jeśli się dobrze zrozumieliśmy i masz najnowszą wersję JoomGallery to:
plik components/com_joomgallery/views/category/tmpl/default_images.php linijka 117:
za fragmentem

<div class="jg_clearboth"></div>
</div>
wstaw:

<?php if ($index==1 || $index==4) : ?>
Kod reklamy
<?php endif; ?>
gdzie 1 to pierwszy obrazek a 4 czwarty, więc wstaw tam takie cyferki jakie chcesz:)

Qbaz
07-06-2011, 17:23
Wielkie dzięki za pomoc:) Reklamy się oczywiście dodały:)

maisa
04-02-2017, 01:38
Wracając do starego tematu który plik w JoomGallery 3 mogę edytować aby wstawić reklamy np pod zdjęciami w galerii ?