PDA

Zobacz pełną wersję : Czy istnieje cos takiego jak...?



jaru
19-07-2006, 16:51
Cos w rodzaju katalogu produktow, sprawdzalem juz wiele rozwiazan, wybredny nie jestem ale zbyt leniwy zeby grzebac w kodzie.
Bede do tego zmuszony jesli rzeczywiscie nic takiego nie ma.

Zalezy mi na:

Publikacji produktow z fotka, prosta lista z krotkim opisem, badz linkiem do specyfikacji z sortowaniem np wg nazwy, producenta czy ceny...

Cos w stylu tego:
http://www.kasyfiskalne.pl/kasy.php?ids=Z3ByaWQ9MS9rZXk9ZmVydDM0MTIzMjJmZGZld g==

Jesli ktos sie spotkal z takim dodatkiem, badz rozwiazaniem prosze o info, bede wdzieczny:)
Pozdrawiam

zwiastun
19-07-2006, 16:54
josDirectory, niestety, bez sortowania

jaru
19-07-2006, 17:01
josDir jest bardzo w porzadku, uzywam do innych celow, ale kurcze to sortowanie... gdyby to mial to rzeczywiscie byloby ekstra:)
a tak sam nie wiem czy bylbym w stanie zmodyfikowac go tak by sortowal.
Mialem gdzies cos takiego w czystym php, ale zalozylem sobie zeby nie wychodzic poza Joomle :(

zwiastun
19-07-2006, 17:03
No cóż, w wersji powzechnej to już nawet nie czekaj. Zostaną poprawione tylko różne niedogodności. W wersji komercyjnej będzie parę bajerków.

fanti
19-07-2006, 17:04
No a myślałeś o VirtuaMart.
Możesz wyłaczyć ceny i stosowac jako katalog.
no i jakies sortowanie też jest.

zwiastun
19-07-2006, 17:54
To naprawdę dobry pomysł!

jaru
19-07-2006, 19:09
No coz, zbadam sprawe:) to na prawde nie jest trudne do zrobienia w php, badz zmodyfikowania kodu czegos gotowego, ale jak juz chce serwis oparty o Joomle to chcialbym sie trzymac tej koncepcji. "Czyste" php'owe katalogi w porzadku, ale w tym problem ze nie tylko ja bede dodawal do bazy produkty, ale i czlowiek co ma jeszcze mniejsze pojecie ode mnie. Chcialbym miec katalog, z dodawaniem pozycji bez ingerowania w kod.
Ale dzieki, poprubuje z Virtua - jak cos to jeszcze pomecze:)
Pozdrawiam

jaru
20-07-2006, 13:01
No wiec Panowie, Virtuemart po odpowiedniej konfiguracji spelnia moje oczekiwania w duzym stopniu. Problemem jest jeszcze usuniecie jednej rzeczy;

Dostępność

Przeciętny czas dostawy:

Bajery te sa po kliknieciu na szczegoly danego produktu.

Moze ktos wie gdzie to usunac, albo czy w ogole jest to mozliwe?

Pozdro



Ale za przeproszeniem **************** ze mnie.
Temat zamkniety;)

I dzieki wszystkim za pomoc