PDA

Zobacz pełną wersję : RokBox a problem z pdf-ami



Robotyka
31-10-2009, 20:52
Witam

Mam następujący problem mam joomla 1.5.14 i rokbox 2.0 i w pdf-ach generowanych automatycznie przez joomle zamiast zdjęć pojawia mi się
{rokbox}link{/rokbox}.
Mam więc pytanie jak sobie z tym można poradzić tzn. co trzeba zrobić aby w pdf-ach były obrazki.

zwiastun
31-10-2009, 20:56
Nie znam dodatku, ale zacznij od sprawdzenia, czy efektu nie przyniesie zmiana kolejności na liście dodatków. Czasem kolejność ma znaczenie.

PS W dawniejszej kwestii: komponent noixACL obadałeś? Wszystko do zarządzania prawami.

Robotyka
31-10-2009, 22:23
Starałem się zmienić kolejność zarówno pluginu system jak i content i nic nie pomogło.
Trochę się załamałem bo na stronie plugina http://demo.rockettheme.com/extensions/?extension=rokbox - w pdf-ach też nie ma rysunków

Tak na marginesie co odpowiada w joomla za generowanie pdf-ów?
No i drugie pytanie czy inne rozszerzenia do tego co Rokbox też mają podobny problem z pdf-ami?

Ps. W końcu uznałem ze sprawa uprawnień jest za skomplikowana żeby się tym bawić myślałem też że wszystkie tego typu rozszerzenia są płatne - a ostatnio skupiłem się na pozostałej funkcjonalności i tak zainstalowałem ponad 100 rozszerzeń do joomla. Ale zapewne spojrze co i jak z tym rozszerzeniem o które pytasz.