PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja głownego panelu menu



damian
31-10-2009, 21:34
Panowie pomozcie ... bo juz padam na pysk :( Od kilku godzin wpatruje sie w kolejne wiersze kodu w celu znalezienia linki do chata. Chcem przerobic ten link na JS tak zeby otwieral mi go w nowym okienku o ustalonych wymiarach. Ale za grom nie wiem gdzie go moge znalezc. :(

zwiastun
31-10-2009, 21:37
Czy Ty w ogóle czytasz, to co piszesz?

damian
31-10-2009, 22:34
Jak widac zadałem pytanie czy ktos wie w ktorym pliku moge wyedytowac link z głównego menu do chata. W więc odpowiadam .... tak widze ale nie wiem w czym ty znowu widzisz jakis problem ???

zwiastun
31-10-2009, 22:50
Wczytujesz się w jakieś wiersze kodu w celu znalezienie łącza do jakiegoś chata.
Jakiego kodu? Jakiego chata?

damian
31-10-2009, 23:00
No ok .... zaczne od nowa ... moze faktycznie z nerwow troszke przebieglem po temacie. Mam u siebie na portalu zainstalowanego JpfChata i wszystko smiga jak nalezy ale chcialbym zeby nie byl on przyklejony do szablonu mojego portalu ale zeby po kliknieciu odnosnika do chata w głównym menu mojego portalu, otwieral sie nowym oknie (nie w nowej karcie). Chcem tą zmiane wprowadzic za pomoca JS ktory to wywoływałby odnosnik do chata w nowym popupie o okreslonych wymiarach. Lecz za groma nie moge znalezc pliku w ktorym znajduje sie te łącze. Po kilku godzinach poszukiwan udalo mi sie znalezc jedynie pliki z tymi łączami w cache.
Stąd tez moje pytanie: Czy ktos z Was wie gdzie znajde ten plik??
Z góry dzieki :)