PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla w IE



Icari
06-11-2009, 00:42
Mam mały problem.
Mam jeden z themów założony na joomle 1.5 i działa dobrze pod przeglądarkami typu Opera i FireFox.
Problem pojawia się gdy strona przeglądana jest w Internet Explorer.
Niektóre działy pojawiają się poniżej menu które jest z lewej strony. Wygląda to niezbyt ciekawie ale nie mam żadnego pomysłu czym to jest wywoływane ;/
Znacie może jakieś rozwiązania bądź fragmenty kodu które mogą za to odpowiadać?

KYCu
06-11-2009, 10:40
Proponuję 3 opcje

* Jeżeli templatka jest kupiona i w jej specyfikacji było napisane, że jest dostosowana do IE to możesz zgłosić się do firmy od której ją kupiłeś.
* Jeżeli templatka jest darmowa, pobrana z jakiejś strony i było tam napisane, że jest dostosowana do IE to zgłoś się do ludzi, którzy ją tam umieścili. Może pomogą.
* Jeżeli licencja templatki pozwala na modyfikacje... zrób to sam i ją popraw ;). Wielkiej wiedzy do tego nie trzeba, html i css, kursów w sieci mnogość.

Icari
06-11-2009, 12:21
No właśnie w tym problem, że jest to darmowy templatek edytowany głównie przez kolegę z którym pracowałem. Niestety kolega zrezygnował i nie mam z nim kontaktu a sam html i css uczę się od nie dawna.
Problem w tym ze nie wiem w którym miejscu jest błąd który odwołuje się do pozycjonowania.

zwiastun
06-11-2009, 14:16
Poczytaj materiałów na www.pomoc.joomla.pl (http://www.pomoc.joomla.pl) o szablonach. Co prawda dla 1.0, ale kwestie dostosowania do IE są tam poobjaśniane w róznych miejscach!