PDA

Zobacz pełną wersję : Przesyłanie nie powodzi się...



jarsal
06-11-2009, 20:52
No właśnie.
Chcę wgrać spolszczenie do komponentu Phoca Gallery i poprawki do innych komponentów przez ftp, a tam non-stop komunikat "Przesyłanie nie powiodło się, kontynuować operację?" daję Tak no i niestety poprawki i spolszczenia nie kopiują się na stronkę.
Proszę o pomoc, jakieś sugestie.

Dylek
06-11-2009, 21:24
Może routing do Twego hostingu się kasztani.
Może Twój operator internetu coś kasztani.
Może Twój hosting się kasztani.

jarsal
06-11-2009, 22:41
Może routing do Twego hostingu się kasztani.
Może Twój operator internetu coś kasztani.
Może Twój hosting się kasztani.

Chyba chodzilo o "kaszani". Mniejsza z tym.
To że coś jest nie tak to wiem,a Twój post niewiele mi pomógł.

magdaa
06-11-2009, 23:16
To że coś jest nie tak to wiem,a Twój post niewiele mi pomógł.

heh ... to pisz do administratora hostingu.

jarsal
07-11-2009, 10:03
heh ... to pisz do administratora hostingu.

Dzięki za pomoc. Bez Was nie dałbym rady...

zwiastun
07-11-2009, 10:50
Najpierw naucz się Waść korzystać z forum, przedstawiać swój problem, dostarczać wymaganych informacji, a gdy dojdziesz do tego etapu, dojdziesz i do tego, że ironiczne uwagi najlepiej kierować pod własnym adresem.

jarsal
07-11-2009, 10:52
Najpierw naucz się Waść korzystać z forum, przedstawiać swój problem, dostarczać wymaganych informacji, a gdy dojdziesz do tego etapu, dojdziesz i do tego, że ironiczne uwagi najlepiej kierować pod własnym adresem.

Dzięki za kolejną cenną uwagę. Nie dość że pomagacie, to jeszcze wychowujecie.

zwiastun
07-11-2009, 10:56
Niektórych, jak widać trzeba. Jeśli potrzebujesz konkretniejszej reakcji na trollowanie, powiedz tylko słowo!

jarsal
07-11-2009, 11:00
Nie, proszę tylko o poradę. To że mam napisać do administratora hostingu jest jasne jak słońce i sam na to wpadłem. Niestety strona jest na darmowym hostingu i nie ma reakcji na moje prośby, dlatego tu napisałem licząc na jakieś konstruktywne sugestie lub konkretniejsze pytania pomocne w rozwiązaniu problemu.

seba.adm
07-11-2009, 11:11
.... To że mam napisać do administratora hostingu jest jasne jak słońce i sam na to wpadłem.

To po co innym zawracasz głowę na Forum.


Niestety strona jest na darmowym hostingu i nie ma reakcji na moje prośbyNic nadzwyczajnego, i nie ma się co dziwić. Zobacz opinie, którą napisał @Dylek w tym wątku (http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=140139#post140139).

Konkretna sugestia -> zmień hosting na płatny, gdzie z uzyskaniem pomocy od Administratora nie ma problemu.

zwiastun
07-11-2009, 11:11
1. To, że masz problem, nie upoważnia Cię do zgryźliwych, a bezpodstawnych uwag. To Twoje zadanie zadbać o odpowiednią informację. Regulamin forum, pomocnik pisania postów objaśnia, jakie dane trzeba podać po to, żeby nie pisać każdemu z osobna.
2. Darmowy hosting - darmowe problemy. Powtarzają tutaj niektórzy wielokrotnie. Robienie czegokolwiek na serwerze, na którym od początku są tego typu problemy mija się z celem!

jaguar
02-12-2009, 06:58
Siema.
Mam podobny problem z przesyłaniem plików. Przez FTP (TC i FZ) transfer plików większych niż 1 MB nie przechodzi, a konkretnie zapisuje obrazki w .jpg strasznie rozmazane, bo przesyła się tylko "część obrazka". Przy ładowaniu przez PhocaGallery idzie na luzie. To samo z PDF'ami ale przy rozszerzeniu .swf nie zaobserwowałem podobnego zjawiska.
Wobec tego mam pytanie, czy ktoś miał podobny problem i czy go rozwiązał, czy skorzystać z porady na wstępie i zwrócić się do firmy hostingowej?