PDA

Zobacz pełną wersję : Panel admina sie nie laduje - AWARIA!



bobmarley
07-11-2009, 13:43
Grzebalem troche w menu i usuwalem rozne "niepotrzebne" rzeczy - menu/moduły/komponenty itd. Po ponownym wlaczeniu strony okazalo sie ze panel admina sie nie laduje. Po prostu caly czas wyswietla sie okno logowania.

Co mogle popsuc? Jakie pliki powinienem dorzucic na serwer?
Dodam ze wrzucilem caly katalog "administrator" i nic sie nie zmienilo.

Prosze o propozycje. Dzieki!

seba.adm
07-11-2009, 13:57
Grzebalem troche w menu i usuwalem rozne "niepotrzebne" rzeczy - menu/moduły/komponenty itd.

Jeżeli jesteś nowicjuszem z zakresu Joomla, nie znasz działania funkcji - najpierw się je wyłącza a nie usuwa.


Po ponownym wlaczeniu strony okazalo sie ze panel admina sie nie laduje. Po prostu caly czas wyswietla sie okno logowania.Przywróć kopię bazy danych (o ile takową posiadasz). Jeżeli wspomnianej kopii nie posiadasz, zainstaluj Joomla ponownie - może to nauczy cię podstawowej zasady - coś instalujesz/usuwasz - miej aktualną kopie bezpieczeństwa


Co mogle popsuc? Jakie pliki powinienem dorzucic na serwer?
Dodam ze wrzucilem caly katalog "administrator" i nic sie nie zmienilo.
Nikt nie jest tu jasnowidzem. I z takiego stwierdzenia nie oczekuj pomocy.


Prosze o propozycje. Dzieki!>> Obowiązkowa lektura do zapoznania<< (http://wiki.joomla.pl/Nowicjusze)

bobmarley
07-11-2009, 14:33
Usuwalem, bo chcialem wylaczyc jeden modul (metoda prób i błedow). Metoda sie sprawdzila bo teraz mam obcykane wszystkie podstawy - gorzej ze admin nie działa.

Dodam że zrobiłem aktualizacje do nowszej wersji i nadal to samo.

Mam zainstalowany virtuemart. Jakie foldery skopiowac zeby po instalacji nie utracic produktów ze sklepu?

Czy jest jakis inny sposob na istalacje niz wysylanie wszystkich plikow od nowa na serwer? (strasznie dlugo u mnie to idzie)

nikszal
07-11-2009, 20:16
Na dobrym serwerze można rozpakować skompresowane pliki i wówczas zamiast 24 MB wysyłasz 4. Tylko taki serwer trzeba mieć.