PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem, brak ikon, edytor nieaktywny.



Kiniu
21-07-2006, 14:27
Siedze na forum juz od kilku dni i szukam rozwiązania , ale niestety nie moge znaleśc więc pytam osobiście.
Mam Joomla! 1.0.10 Stable [ Sundown ] 26 June 2006, proglem polega na tym że jak chcę edytowac jakiś artykuł to nie ma paska z przyciskami edytora, jak by wogóle nie był zainstalowany, jeszcze jakes 2 tyg temu wszystko było dobrze, nic nie grzebałem a jednak się coś stało, próbowałem wszystkich edytorów dostepnych na stonie joomla.pl niestety zawsze jest to samo nawet jak wybiore te standardowe, myslalem że to może byc wina przeglądarki lecz we wszystkich problem jest identyczny, brak edytora przy przy póbie edycji jest tylko pole do wpisania tekstu :( :(

Bardzo prosze o pomoc!!!

zwiastun
21-07-2006, 14:30
1. Co komu mówi temat: Bardzo proszę o pomoc
Sądzisz, ze inni po coś innego tu piszą? Należy formułować jasno konkretny temat.
2. Czy edytor został ustawiony w konfiguracji?
3. Czy dla konkretnego użytkownika edytor zostal przypisany?

Kiniu
21-07-2006, 14:34
1. Co komu mówi temat: Bardzo proszę o pomoc
Sądzisz, ze inni po coś innego tu piszą? Należy formułować jasno konkretny temat. PRZEPRASZAM
2. Czy edytor został ustawiony w konfiguracji? TAK ZOSTAŁO WSZYSTKO USTAWIONE
3. Czy dla konkretnego użytkownika edytor zostal przypisany? TAK EDYTOR ZOSTAL PRZYPISANY, A W PANEU ADMINA RÓWNIERZ NIE DZIAŁA

zwiastun
21-07-2006, 15:18
hmmm
1. Możesz spróbować usunąc wszystkie zainstalowane edytory (ale nie przez menedżera, przez FTPa)
2. Wrzucić do katalogu mambots/editors raz jeszcze z pakietu instalacyjnego
i zobaczyć co bedzie
zostaw na razie tylko standardowe
resztę ewentualną usuń - w tym przypadku odinstaluj w menedżerze dodatków

Kiniu
21-07-2006, 17:47
nic to nie dalo :( :(

zwiastun
21-07-2006, 23:09
No to obawiam się, żeś tak nagrzebał (bo to nic nie grzebałem jest sprzeczne z próbowałem wszystkich), że pewno trzeba przeinstalowac joomle. Samo się nie stało, a co się stało, to szansa na odgadniecie równa 0

Kiniu
21-07-2006, 23:15
Właśnie mnie to dziwi że to sie samo stało ale stało się i już, myślałem że ktoś miał podobny problem ale widocznie jestem jedyny, ja sobie poradze z edytowaniem w htmlu ale użytkownicy beda się wściekać :(

hal9000
24-07-2006, 15:53
Też miałem ten problem, ROZWIĄZANIE opisałem tutaj:

http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?p=16478&posted=1#post16478

Pozdrawiam,

Krzysztof